Kvarteto nových videoklipů

24. října 2012 v 19:44 | Monsterfuck |  Music News
>>> Pravidelná dávka nového pohyblivého matroše z dílen metalových kapel opět přichází! První na řadě máme v dnešní novince zámořské thrashery Bonded by Blood, kteří ze své aktuální fošny "The Aftermath" zfilmovali song "Crawling in the Shadows". "Cítíme, že toto video pomůže ukázat našemu publiku naši novou tvář, naši vyspělou tvář," říká baskytarista Jessie Sanchez. "Za posledních pár let jsme hodně vyrostli a tenhle klip je ukázkou toho, jak jsme se vyvinuli do dnešní podoby. Jsme opravdu pyšní na směr, kterým jdeme, a těšíme se na tvorbu další muziky pro naše věrné fanoušky, kteří s námi vydrželi i přes některé nepřijemnosti, jež jsme v minulosti měli. Co vás nezabije, to vás posílí!"


>>> Další videoklip ke své druhé desce "No Holier Temple" zveřejnili psychedeličtí neofolkaři Hexvessel z Finska, které vede Kvohst, bývalý vokalista kapel jako Dødheimsgard nebo . Tentokrát se jedná o skladbu "Sacred Marriage"; kapela říká: "Jde o odklon od temnoty předchozích klipů, je zde kladen větší důraz na lásku, nevinnost, objevování sebe sama, a to skrze setkání s bohy a bohyněmi hojnosti a plodného světa přírody." Hexvessel na svém Facebooku video sami nazvali "oslavou přírody a jejích zázraků".


>>> Žánrovou výhybku opět přehazují Machine Head, kteří na podporu svého chystaného živáku "Machine Fucking Head Live" vypustili klip k písničce "Imperium". Vzhledem k tomu, jaký počin má video propagovat, nikoho asi nepřekvapí, že obsahuje živé záběry.

Píseň "Imperium" ve své originální studiové podobě vyšla na albu "Through the Ashes of Empires" z roku 2003.


>>> Poslední videoklip novinky mají na svědomí exotičtí melodic death metalisté Nothnegal z Malediv. Song "Sins of Our Creations" se objevil na jejich letošním debutu "Decadence", jenž vyšel v lednu. Výsledek sledujte zde:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama