Informace o třech nových albech

13. října 2012 v 16:00 | Monsterfuck |  Music News
>>> Keltští metalisté Celtachor z Irska pojmenovali svůj dlouhohrající debut "Nine Waves from the Shore". Kapela si vše související s počinem zaštítila sama - nahrávala ve vlastním studiu v Dublinu, obal namaloval bubeník Anaïs Chareyre a i samotné vydání proběhne v režii samotných Celtachor - stane se tak 25. listopadu.

Celtachor ve své tvorbě inspirují mytologií a legendami své země, čemuž odpovídá i textové zaměření "Nine Waves from the Shore", které se v koncepčním pojetí věnuje právě těmto tématům.

Tracklist "Nine Waves from the Shore":
01. The Landing: Amergin's Conquest
02. The Battle of Tailtin
03. The Kingship of Bodb Dearg
04. Sorrow of the Dagda
05. Tar éis an Sidhe
06. Conn of the Hundred Battles
07. Anann: Ermne's Daughter

>>> Dánští doom metalisté Saturnus si pro nástupce šest let staré nahrávky "Veronika Decides to Die" vybrali název "Saturn in Ascension". Novinka, která bude celkově čtvrtou velkou nahrávkou skupiny, vyjde 30. listopadu u Cyclone Records. Kromě standardní edice bude k dispozici taktéž limitovaný digipack, který navíc nabídne bonusovou skladbu "Limbs of Crystal Clear", jež se původně objevila na nepojmenovaném demosnímku z roku 1994.

Tracklist "Saturn in Ascension":
01. Litany of Rain
02. Wind Torn
03. A Lonely Passage
04. A Fathers Providence
05. Mourning Sun
06. Call of the Raven Moon
07. Forest of Insomnia
08. Between
09. Limbs of Crystal Clear [bonus]

>>> Death metaloví veteráni Incantation z USA zveřejnili kompletní informace o své očekávané desce "Vanquish in Vengeance", která naváže na šest let starý počin "Primordial Domination". Tracklist i obal byste měli vidět někde tady okolo.

"Vanquish in Vengeance" vyjde někdy v průběhu listopadu pod značkou francouzského labelu Listenable Records, mimo jiné i jako limitovaná edice v krabici s vlajkou a připínáčkem. Textově se album věnuje "nespočtům aktů genocid ve jménu náboženství napříč celou historií". Příklad hned uvádí hlavní tahoun John McEntee: "Titulní skladba je o masakru Saxonů ve městě Verdun v roce 782, které bylo na příkaz Karla Velikého."

John McEntee však nabízí i další výklad názvu: "Pro mě má jméno alba jiný význam. 'Vanquish in Vengeance' symbolizuje dlouhou historii kapely. Po všechny ty roky jsme svedli mnoho soubojů, abychom udrželi věci v chodu. Vždy jsme zůstávali věrní naší prvotní vizi, nikdy jsme nezabředli do trendů. Po dlouhém čekání mezi deskami jsme zpět s odplatou [odpalata=vengeance - pozn. redakce] v podobě jednoho z našich nejtemnějších a nejtvrdších materiálů."

Tracklist "Vanquish in Vengeance":
01. Invoked Infinity
02. Ascend into the Eternal
03. Progeny of Tyranny
04. Transcend into Absolute Dissolution
05. Haruspex
06. Vanquish in Vengeance
07. Profound Loathing
08. The Hellions Genesis
09. From Hollow Sands
10. Legion of Dis
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama