Hromádka nových klipů

26. října 2012 v 12:57 | Stick |  Music News
>>> Dnešní várku obrazových prezentací kapel zahajují švédští heavy metalisté Bloodbound, kteří na 9. listopadu chystají vydat svou novou desku "In the Name of Metal". Ochutnávkový videoklip si připravili pro skladbu titulní. Názvu klip dokonale odpovídá.

>>> Mezinárodní kapela Kamelot má pro fanoušky nachystanou novou desku s názvem "Silverthorn", ze které vznikl videoklip na skladbu "Sacrimony (Angel of Afterlife). Na desce se také představuje nový zpěvák Tommy Karevik. Svými vokály zahostovaly i dvě sličné dámy. Jmenovitě melodické vokály obstarala zpěvačka Elize Ryd z kapely Amaranthe, ty screamovější pasáže patří hrdlu zpěvačky kanadské kapely The Agonist, Alisse White-Gluz.

>>> Dnes se neustále nějak motáme kolem Švédska. Oblíbení lamači rytmů Meshuggah již před nějakou dobou vydali desku "Koloss", ze které nám servírují klip ke skladbě "Demiurge". Klip využívá vcelku zajímavých záběrů z koncertního pódia.

>>> Když už jsem zmiňoval u Kamelot hostování sličné zpěvačky The Agonist, je třeba dodat, že i kanadští drsňáci s drsňačkou přináší klip ke skladbě "Panophobia" z letošní desky "Prisoners" složený ze záběrů z koncertních pódií a z cest. Nejlépe se ovšem kouká na modrovlasou dračici Alissu za mikrofonem.


>>> Pozadu za svými kolegy nezaostávají ani rakouští The Sorrow, kteří na 26. října nachystali vydání své nové desky "Misery Escape". Jako návnadu pro fanoušky přicházejí s oficiálním videoklipem ke skladbě "Burial Bridge". Vydání desky bude následovat turné, které započne 9. listopadu a zahrnuje Německo, Švýcarsko a Rakousko. Na zmiňovaný videoklip se můžete podívat na tomto odkaze.

>>> Na závěr dnešní klipové nadílky mírně odlehčíme, jelikož poslední video patří progresivním metalistům z Velké Británie, Threshold. Ti před nedávnem vydali novou desku "March of Progress" a vyhlásili fanouškovskou soutěž o video, která již má vítěze. Novým oficiálním klipem se stalo video ke skladbě "Staring at the Sun" od německého fanouška Achima Bielera. Klávesista Richard West video okomentoval: "Gratulujeme Achimovi a jeho týmu! Vytvořili skvělý film s krásnou kinematografií a příběhem, který byl jak abstraktní, tak poutavý. Fakt se nám to líbilo!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama