Výsledky soutěže s Morgue Son

17. září 2012 v 18:43 | Monsterfuck |  Soutěže
Týden uběhl dřív, než se člověk nadál, a s ním skončilo i naše soutěžení s Morgue Son o jejich novou desku "Impure Speculum Replete with Eeriness" a několik dalších s ní spojených propriet. Všechny soutěžící je nutno pochválit za bezchybné splnění domácího úkolu, jelikož ze všech došlých odpovědí nebyla ani jedna špatná, čili stoprocentní úspěšnost. Vyhrát však mohli pouze tři z vás, než si ale povíme, kdo to je a komu může zbytek závidět parádní lesklé kotoučky, vstup na koncert a v jednom případě i slušivý textil, pojďme se nejprve podívat na správné odpovědi, ačkoliv je to vzhledem k tomu, jak správně všichni odpovídali, pouze formalita:

1. Jakým významným dílem světové literatury je inspirován název kapely?
A) E. A. POE - JÁMA A KYVADLO A JINÉ POVÍDKY - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ
b) N. Mailer - Nazí mrtví
c) G. Orwell - 1984

2. Jak se jmenuje singl, vypuštěný v polovině srpna jako první ochutnávka z "Impure Speculum Replete with Eeriness"?
a) Nightmare
b) Suffering of the Blind
C) ANORGANIC - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

3. Jméno producenta, se kterým Morgue Son "Impure Speculum Replete with Eeriness" natáčeli, zní:
a) Pavel Hlavica
b) Standa Valášek
C) FRANTIŠEK ŠEBÁK - SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ

Správná kombinace písmenek tedy byla A-C-C a nyní už k oněm třem šťastlivcům - ceny si rozdělí Jaroslav Hráček (CD, volný vstup), Zuzana Kořínková (CD, volný vstup) a Sabina Francová (CD, tričko, volný vstup). Všem výhercům gratulujeme a přejeme příjemný poslech, kvalitní koncertní zážitek a v posledním případě i to, aby tričko padlo jako ulité. Emaily již byly dotyčným odeslány a až nám napíšou své adresy, předáme je na příslušná místa. Vy ostatní nezoufejte, třeba to vyjde někdy příště!

Děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili, a v neposlední řadě také samotným Morgue Son a Naga Productions za věnované ceny!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama