Soutěž s Morgue Son

10. září 2012 v 17:00 | Monsterfuck |  Soutěže
"Impure Speculum Replete with Eeriness" - tak zní název nového alba uherskobrodské skupiny Morgue Son, které vychází 11. září u Naga Productions. Už svým debutem "Decadance" z roku 2010 Morgue Son vzbudili značnou pozornost mnohých posluchačů, na své druhé desce jdou ovšem ještě dál a nabízejí promyšlenou a neotřelou kombinaci metalu, hard rocku a psychedelie, která se hned tak neslyší. I přes silnou konkurenci není pochyb o tom, že právě "Impure Speculum Replete with Eeriness" bude jedna z těch českých desek, na něž se bude po letošním roce vzpomínat nejvíce.

Nyní máte možnost na Sicmaggot vyhrát několik cen spojených s "Impure Speculum Replete with Eeriness" - Morgue Son nám se svou firmou Naga Productions do soutěže věnovali bohatou nadílku propriet - tři kusy CD "Impure Speculum Replete with Eeriness", jeden kousek slušivého textilu a tři vstupenky na křest "Impure Speculum Replete with Eeriness", který se odehraje 5. října v klubu Melodka v Brně. Vše si rozdělí tři šťastlivci - dva lidé dostanou po jednom albu a jedné vstupence, třetí pak dostane album, vstupenku a tričko.

Jak už to tak ale bývá, ceny samozřejmě nebudou zadarmo. Pokud chcete vyhrát, musíte mít fištrón a správně zodpovědět následující tři otázky:

1. Jakým významným dílem světové literatury je inspirován název kapely?
a) E. A. Poe - Jáma a kyvadlo a jiné povídky
b) N. Mailer - Nazí mrtví
c) G. Orwell - 1984

2. Jak se jmenuje singl, vypuštěný v polovině srpna jako první ochutnávka z "Impure Speculum Replete with Eeriness"?
a) Nightmare
b) Suffering of the Blind
c) Anorganic

3. Jméno producenta, se kterým Morgue Son "Impure Speculum Replete with Eeriness" natáčeli, zní:
a) Pavel Hlavica
b) Standa Valášek
c) František Šebák

Po zodpovězení otázek (samozřejmě správném) pak už stačí mít jen štěstí a dostat se mezi vylosovanou trojici. Své odpovědi směřujte na email redakce@sicmaggot.cz! Bude stačit, když k odpovědím připojíte jen své jméno, adresy psát nemusíte - ty si vyžádáme jen od tří konkrétních výherců. Uzávěrka soutěže je v neděli 16. září přesně o půlnoci, tudíž své řešení otázek nezapomeňte zaslat včas. V pondělí si pak zkontrolujte svou schránku, jestli to nejste právě vy, na koho se usmála štěstěna.

Na závěr je samozřejmě ještě jednou nutné poděkovat kapele Morgue Son a jejímu vydavelství Naga Productions za věnované ceny.

Hodně štěstí a příjemné soutěžení!

P.S.: Chcete-li menší nápovědu, odpovědi zkuste hledat na profilech a stránkách Morgue Son Mrkající

Soutěž byla ukončena! Vaše odpovědi už nebudou započítány!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama