Hledá se redaktor-novinkář

5. září 2012 v 17:02 | Monsterfuck |  Blog News
Nic netrvá věčně, což platí i pro redakce hudebních plátků, nás nevyjímaje; redaktoři přicházejí a někteří zase odcházejí, tak to prostě je. Vzhledem k tomu, že v nedávné době opět došlo k měnšímu zredukování našich řad, rozhodli jsme se, že by stálo za zkoušku naši malou armádu redaktorů opět trochu rozšířit...

Jak již název napovídá, tentokrát hledáme kolegu, který by trochu provětral především sekci metalových novinek. Samozřejmě není vyloučeno ani přispívání do dalších sekcí, ale představovali bychom si, že právě novinky by měly být hlavním polem působnosti. Co se týče nějakých požadavků, rádi bychom:

  • Solidní psaný projev v českém jazyce - k tomu snad netřeba nic dodávat.
  • Slušnou znalost anglického jazyka - při práci na novinkách pochopitelně nutnost.
  • Hlavně nadšení, spolehlivost a výdrž - máme zájem o dlouhodobější spolupráci; pokud byste do toho chtěli jít s tím, že vás to nejspíš za dva týdny přestane bavit, nemá to cenu.
  • Hodilo by se také, abyste poslouchali nějaký ten metal či rock Usmívající se

A nějaké benefity pro vás? Především předpokládáme, že člověka, který se přihlásí, by mělo bavit psát, tudíž samotná možnost psaní; dále je také obrovskou výhodou práce v kolektivu mladých, inteligentních a pohledných jinochů (smích). Jinak kromě toho může ještě sem tam - po nějaké té zkušební době - kápnout třeba akreditace na koncert či CD na recenzi (přispívat lze i do ostatních rubrik, vzpomínáte?).

Pokud byste měli zájem se na Sicmaggot podílet, nebo třeba jen měli nějaké další otázky, na jejichž základě byste se mohli rozhodnout, pište na redakční email redakce@sicmaggot.cz!

P.S.: Ne věku a místě bydliště nezáleží, důležitější schopnosti; výzva o redaktorování platí samozřejmě i pro něžné pohlaví!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama