Adorned Brood a HIM připravují novinky

18. září 2012 v 12:38 | Monsterfuck |  Music News
>>> Němečtí folk metalisté Adorned Brood dokončili nahrávání svého osmého velkého alba, které se bude jmenovat "Kuningaz". Datum vydání bylo firmou Metal Blade Records stanoveno na 23. listopadu; k dispozici budu nejen standardní CD verze, ale také limitovaný digipack s bonusovou písničkou.

Nahrávání "Kuningaz" proběhlo v Kohlekeller Studio v Německu, produkce se ujal Kai Stahlenberg. Na albu se objeví i několik hostů.

Předchozí deska Adorned Brood se jmenovala "Hammerfeste" a vyšla v říjnu 2010 pod značkou Black Bards Entertainment. Počin vyšel i jako limitovaná edice v koženém váčku, nechyběly ani podpisy a nášivka.

>>> Novou desku, která se bude jmenovat "Tears on Tape", začínají kutit také finští love metalisté (kdo tuhle škatulku vymyslel?) HIM. Již dříve prozradili, že během září nastoupí do studia nahrávat, což se také stalo. K ruce jim je zde producent Kai Hiili Markus Hiilesmaa (Apocalyptica, Moonspell, Sepultura, Amorphis), jinak také bývalý bubeník Курск, jenž HIM pomáhal už s deskami "Greatest Love Songs Vol. 666" (1997), "Love Metal" (2003) a "Venus Doom" (2007). Mixování novinky se ovšem ujme Tim Palmer (U2, Robert Plant, Pearl Jam). "Tears on Tape" by mělo vyjít začátkem nového roku.

Předchozí řadovka HIM se jmenovala "Screamworks: Love in Theory and Practice" a vyšla v únoru 2010. Prodejně se albu dařilo docela slušně, v domácím Finsku se umístilo na druhém místě v prodejním žebříčku, stejné pozice se mu dostalo i v Řecku, v Brazílii bylo dokonce na prvním místě. Za zmínku pak ještě stojí čtvrtá příčka v Německu a třináctá pozice v České republice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama