Walls of Jericho a Negură Bunget pracují na novinkách

29. srpna 2012 v 10:50 | Monsterfuck |  Music News
>>> Američané Walls of Jericho již pomalu začínají pracovat na svém pátém velkém albu, jež naváže na počin "The American Dream" z roku 2008. Prozradila to zpěvačka Candace Kucsulain v jednom nedávném rozhovoru.

Podle slov Candace bylo hlavní příčinou větší přestávky mezi nahrávkami především její těhotenství, nyní se však již ledy okolo novinky Walls of Jericho začínají hýbat: "Ve skutečnosti jsme už psali. Nejsem si ale moc jistá, kdy se s tím něco začne dít. Už před nějakou dobou, snad od ledna nebo tak nějak, jsme však už začali psát," prohlásila zpěvačka. Proces vzniku nové desky prý také trošku zpomaluje účast kytaristy Chrise Rawsona na jiných projektech a fakt, že jednotliví členové bydlí v jiných v jiných státech USA. Podle Candace kvůli tomu příprava počinu ještě trochu času zabere.

>>> Na nové desce pracují rovněž Rumuni Negură Bunget, v jejichž případě půjde po "Vîrstele Pămîntului" teprve o druhou nahrávku, která vznikne bez účasti dvou někdejších hlavních tahounů Hupogrammose a Sol Faura. Celkově půjde o šesté album, bude se jmenovat "Tău" a bude první kapitolou plánované "Transylvánské trilogie", o níž kapele poprvé hovořila již začátkem loňského roku. Negură Bunget se aktuálně věnují předprodukci "Tău", přičemž nahrávání by mělo začít již v září ve vlastním studiu skupiny, Negura Music.

Celá "Transilvanian Trilogy" vyjde u firmy Prophecy Productions (bližší datum vydání "Tău" nebylo doposud zveřejněno), která je chlebodárcem i pro kapelu Dordeduh, současný projekt Hupogrammose a Sol Faura, jejichž debut "Dar De Duh" vychází shodou okolností 28. září. Posledním vydaným počinem Negură Bunget je EP "Poartă de Dincolo" z dubna 2011.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama