Trojice klipů od Sonata Arctica, Exumer a Zonaria

30. srpna 2012 v 11:56 | Ježura / Monsterfuck |  Music News
>>> "Shitload of Money" je název skladby, ke které Finové Sonata Arctica nechali vzniknout nový videoklip. Ten natočila produkční společnost Optipari Ltd. Frontman kapely, zpěvák Tony Kakko, se na adresu skladby vyjádřil následovně: "Nemůžete prodávat věci, které nejdou koupit zpátky. Spousta lidí, a to hlavně na Facebooku a dalších sociálních sitích - a že by to měli vzít v úvahu! - dává sebe a svoje soukromí všanc a pak ho nemůže vzít zpět."
"Shitload of Money" se objevila na letošním albu "Stones Grow Her Name".


>>> Klip ke skladbě "Fire & Damnation" natočili také němečtí thrasheři Exumer. V jejich sedmadvacetileté historii je to vůbec první klip, a byl celý natočen a zeditován v brazilském São Paulu, a to během South American Damnation Tour, které se uskutečnilo zkraje letošního roku. Skladba pochází ze stejnojmené desky, která vyšla v dubnu skrze label Metal Blade Records.

Pár slov ohledně klipu vypustil zpěvák Mem V. Stein: "Hlavní myšlenkou klipu bylo ukázat intenzivní vztah kapely a našich brazilských fanoušků, jak funguje naživo, a také rozdíly, které v jedné z nejrychleji rostoucích světových ekonomik pořád existují. Skladbu 'Fire & Damnation' jsme vybrali proto, že je její nátura dost univerzální - pozemské zatracení není třeba hledat u náboženství ani jinde. V zásadě je to dík všem našim fanouškům z Jižní Ameriky a z celého světa, protože se k nim vždy snažíme chovat upřímně a bez přetvářky."


>>> Nový videoklipový zářez na pažbě si připisují taktéž Švédové Zonaria, kteří ze své aktuální novinky "Arrival of the Red Sun" vybrali písničku "Silent Holocaust" a videoklip pro ni natočili za pomoci režiséra Jakoba Arevärna (Moby, Tristania, Carnal Forge, Dead by April).

"Na spolupráci s Jakobem jsme se opravdu těšili už věky," říká kytarista Emil Nyström. "Je to velmi talentovaný producent a režisér a my se nemůžeme dočkat, až vám ukážeme výsledek. Je nukleární!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama