Soilwork pracují na dvojalbu

31. srpna 2012 v 12:39 | Monsterfuck |  Music News
Švédští melo-death metalisté Soilwork prozradili, že nástupce jejich posledního počinu "The Panic Broadcast" z roku 2010, kterého právě nahrávají s producentem Jensem Bogrenem (Amon Amarth, Opeth, Katatonia, Paradise Lost), se bude jmenovat "The Living Infinite" a že půjde hned o dvojalbum.

"Tak a je to venku. S kluky jsme čekali už nějakou dobu, abychom to mohli zveřejnit: 'The Living Infinite' bude dvojalbum! Opravdové dvojalbum v pravém smyslu toho slova, čili žádné vycpávky nebo zbytky," říká vokalista Björn "Speed" Strid. "Chtěl jsem něco takového udělat už dávno, nápad jsem ostatním v kapele představil během našeho posledního festivalového turné. Všichni si název 'The Living Infinite' oblíbili, stejně tak jako myšlenku pokusit se natočit dvojalbum. David Andersson [nový kytarista, dříve jen koncertní spoluhráč - pozn. redakce] s námi v létě už hrál, takže byl součástí této snahy již od začátku.

Jsem opravdu nadšený a pyšný, že jsem dokázal najít inspiraci a odhodlání, které jsou potřeba na napsání koncepčního dvojalba, zvláště když má co dočinění s existenciálními otázkami. V současné době tvrdě pracujeme ve studiu na nahrávání téhle bestie. Vše zatím zní neuvěřitelně dobře."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama