Kompletní info o novince Coheed and Cambria

27. srpna 2012 v 11:05 | Zajus |  Music News
Coheed and Cambria poodhalili informace o plánované dvojdílné sérii alb, která ponese název "The Afterman". První část nazvaná "The Afterman: Ascension" vyjde prostřednictvím labelu Hundred Handed/Everything Evil 9. října. Album vyjde i v limitované edici, jež bude navíc obsahovat knihu s kresbami a doplňujícími texty. "The Afterman" je pokračování rozsáhlé série "The Amory Wars", jejímž autorem je frontman kapely Claudio Sanchez. Příběh pojednává o diktátorovi Wilhelmu Ryanovi a rodině, která by mohla dokázat osvobodit svět. Studio Leverage Productions momentálně pracuje na přípravách pro zfilmování "The Amory Wars".

Část příběhu obsažená na dvojalbu "The Afterman" se věnuje Siriusovi Amorymu, vědci jenž vynalezl sílu, která dokáže spojit všech 78 planet vesmíru. Autor Claudio Sanchez řekl o tvůrčím procesu následující:

"Je to bez debat nejupřímnější nahrávka, jakou jsem kdy napsal. Přestože všechny skladbou mohou být ztvárněny hlavní postavou, byly napsány velmi spontánně. V minulosti jsem vždy věděl, kam chci příběh nasměrovat, ještě než jsem začal psát skladby. 'The Afterman' je nová část příběhu 'The Amory Wars' a já jsem tak mohl dovolit událostem ze svého života nasměrovat koncept. Psaní skladeb tak pro mě bylo mnohem otevřenější než dříve."

Na nahrávání "The Afterman" se podílel i nový basák kapely Zach Cooper a staronový bubeník Josh Eppard. Druhá část nazvaná "The Afterman: Descension" vyjde v únoru příštího roku. Tracklist a obal první části "The Afterman" následuje, stejně jako dva trailery na úplném konci novinky.

01. The Hollow
02. Key Entity Extraction I: Domino the Destitute
03. The Afterman
04. Mothers of Men
05. Goodnight, Fair Lady
06. Key Entity Extraction II: Hollywood the Cracked
07. Key Entity Extraction III: Vic The Butcher
08. Key Entity Extraction IV: Evagria the Faithful
09. Subtraction


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama