Brutal Assault 17: Jaroměř - Josefov, 8.-11.8.2012 (část 2)

17. srpna 2012 v 21:57 | Ježura |  Reporty

Pátek:


Pohled do pátečního programu mi nenabídl žádný vyložený tahák, a tak jsem se rozhodl pojmout alespoň začátek dne v trochu ležérnějším duchu. První kapelou dne se tak pro mě stali finští Norther, na které jsem chtěl zajít minimálně proto, že další příležitost už mít nebudu, neboť vystoupení na Brutal Assaultu bylo jejich oficiálně posledním před ukončením kariéry. A za tu chvíli, co jsem před pódiem strávil, bylo znát, že si pánové svoji labutí píseň opravdu užívají, jenže co na tom, když z tvorby kapely neznám vůbec nic, a to, čeho jsem byl svědkem, mě po hudební stránce pranic nebavilo. Poslední sbohem a odchod za stravou.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zajus Zajus | 18. srpna 2012 v 1:15

Pár neoficiálních postřehů. Hodně mě potěšili Hatebreed. Kdysi jsem slyšel několik jejich alb, ale už je to dlouho a tak jsem od toho nic nečekal, ale show to byla skvělá. Znal jsem snad dvě písničky, ale skákat se dalo vlastně na všechny. Pro mě rozhodně pozitivní překvapení.
Frontman Municipal Waste to nejvíc zabil hláškou "This is a song about drinking...yeah, we have a lot of those", jinak docela nuda (Suicidal Angels bavili rozhodně víc).
Vidět Machine Head byl v podstatě splněný sen a můžu říct že jsem byl spokojený. Potěšil mě setlist (tři pecky z debutu, "Halo" a "Aestetics of Hate" z The Blackening a tři skladby z novinky). Jen škoda zbytečně dlouhých inter před každou skladbou, dost to zabíjelo atmosféru.
A nakonec Converge, zpočátku bída, ale jak najeli na rychlejší skladby z "Axe to Fall" tak už to bylo mnohem lepší. Jen zpěvák zněl tragicky. A mluvil jako by neměl zuby, tak to možná souviselo :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama