Baroness měli autonehodu

16. srpna 2012 v 11:10 | Monsterfuck |  Music News
Zámořská formace Baroness měla 15. srpna dopoledne vážnou dopravní nehodu na svém anglickém turné, když se její tourbus naboural a následně zřítil z přibližně deset metrů vysokého mostu. V autobuse se nacházelo celkem devět lidí včetně čtyřčlenné skupiny - dvě osoby byly zraněny vážněji, z autobusu musely být vyproštěny až za pomoci hasičů a následně byly okamžitě převezeny do nemocnice. Zbylých sedm pasažérů vyvázlo s lehčími zraněními, nicméně i oni skončili v nemocnici. Dostupné zprávy neuvádějí, jestli jsou mezi dvěma vážně zraněnými lidmi i členové kapely nebo ne.

Příčina nehody se vyšetřuje. Svědkové tvrdí, že v době havárie autobusu byla na místě zhoršená viditelnost kvůli špatnému počasí.

Všechna plánovaná vystoupení Baroness byla zrušena.

Baroness vydali svou aktuální desku "Yellow & Green" 17. července letošního roku u Relapse Records.

UPDATE:
Management Baroness vydal zprávu o zdravotním stavu jednotlivých členů kapely a jejich týmu:

"John Baizley [zpěv, kytara] má zlomenou levou ruku a levou nohu. Allen Blickle [bicí] a Matt Maggioni [baskytara] mají oba zlomené obratle. Všichni tři prozatím zůstávají v nemocnici. Pete Adams [zpěv, kytara] je už v pořádku a byl z nemocnice propuštěn.

Tři z pěti členů týmu, kteří byli v autobuse, jsou již také v pořádku a venku z nemocnice. Jeden další je stále na pozorování. Řidič autobusu zůstává v kritickém stavu."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama