Atrocity pracují na albové trilogii

31. srpna 2012 v 17:54 | Monsterfuck |  Music News
Němci Atrocity oznámili, že již delší dobu pracují na sérii hned tří alb, které budou souhrnně známy pod názvem "Okkult". Po retrospektivním DVD "Die Gottlosen Jahre" prý půjde o cosi jako začátek nové éry.

Atrocity slibují, že tentokrát půjde opět především o tvrdší materiál: "Hudba si nebude brát zajatce. Série 'Okkult' bude brutální, bombastická a temná. Nebudou to jen ta nejtvrdší a nejbrutálnější alba Atrocity za celé roky, ale také nejtemnější práce v celé historii kapely. Fandové našich tvrdších desek jako 'Hallucinations', 'Todessehnsucht', 'Blut' nebo 'Atlantis' budou jistě sérií 'Okkult' potěšeni, ačkoliv ty písničky z 'Okkult' určitě mají svůj vlastní styl."

Textové rozpětí "Okkult" by mělo být velmi široké: "od okultní magie, okultních míst až ke konspiračním teoriím a nevyřešeným záhadám."

Na nahrávce se objeví i orchestr, konkrétně běloruský Lingua Mortis Orchestra, jehož party budou pod vedením Victora Smolskiho, kytaristy Rage, natočeny během září v Minsku. Podílet se bude i kanadská zvukařka Katie Halliday, která má za sebou práci na mnoha filmových soundtracích, mimo jiné třeba na třech dílech z hororové série "Saw".

Trilogie "Okkult" bude v jedné věci velice netradiční. Celou záležitost vysvětlí zpěvák Alexander Krull: "Pro naše příznivce jsme vymysleli něco velmi speciálního: Na 'Okkult' nebudou žádné klasické bonusové songy! Místo toho se mohou fanoušci zapojit do něčeho na způsob hledání pokladu. Pro každé album 'Okkult' schováme jednu skladbu na nějakém 'okultním místě', bude to vždy 'chybějící píseň' pro příslušnou desku. Pro první nahrávku 'Okkult' to bude jisté místo v Evropě. U dalších alb půjde o různá místa na dalších světadílech, pravděpodobně v Americe a Asii. Já budu jediný, kdo bude ta umístění znát.

Veškeré originální nahrávky a mixy těchto skladeb vlastnoručně zničíme. To znamená, že ani my v kapele nebudeme moci tyto songy poslouchat, dokud nebudou nalezeny. Budou opravdovým ztělesněním unikátnosti. Pokud je někdo najde a bude si je chtít nechat pro sebe, pak už je ani my sami nikdy neuslyšíme v jejich původní verzi.

V době, kdy muzika ztrácí svou hodnotu, jsme chtěli udělat něco velkého. Tyto skladby budou mít obrovskou přidanou hodnotu, zvlášť jestli je někdo vykope až za 200 let."

Více informací o tom, jak se do hledání zapojit a kde hledat, budou zveřejněno později.

Co se týče data vydání, Atrocity slibují, že 21. prosince letošního roku vypustí "něco exkluzivního jako ochutnávku". Původně mělo jít o datum vydání první desky, ale vzhledem k tomu, že se prý do té doby nestihne vše připravit, vyjde první část trilogie "Okkult" až na jaře 2013.

O tom, co byste udělali s nalezenými písničkami Atrocity, kdybyste je našli, můžete hlasovat pod článkem zde!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdybyste našli schované songy Atrocity, co byste s nimi udělali?

Poskytl/a bych je volně i ostatním lidem 25% (2)
Nechal/a bych si je jenom pro sebe 75% (6)

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 31. srpna 2012 v 17:58 | Reagovat

To jsou vocasové s tou schovávačkou :D Ale tak proč ne, je to aspoň originální nápad... Já kdybych to našel, tak bych byl svině a nechal si to jen pro sebe :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama