3) Jak je to dobré a kdo to vyráběl?

3. srpna 2012 v 15:08 | Monsterfuck |  Blog News
V první ze série novinek, v nichž představujeme 6. verzi Sicmaggot, jsme si položili zásadní otázku, jak to bude vypadat, nyní přidáme druhou, svým způsobem ještě zásadnější (neplést se zásaditější, milý chemiku) - bude to vůbec dobré? To jsou mi tedy dotazy... samozřejmě, že bude, to je jasná věc. Je asi vcelku jasné, že jen těžko můžeme říct, že to vypadá draka, i kdyby to byla pravda, nicméně nám asi budete věřit, že pokud bychom podobou nového designu nebyli přesvědčeni, asi bychom ho nepouštěli ven. Všichni v redakci (tedy všichni, kteří ten design viděli - informační embargo je natolik přísné, že někteří redaktoři se o nové verzi dovídají z těchto novinek stejně jako vy) jsou z jeho podoby nadšení a popravdě řečeno, stávající 5. verze - ačkoliv doposud sloužila dobře, nikdo netvrdí, že ne - nám vedle šestky připadá docela ošklivá (smích).

Abyste ale neřekli, že si jenom vymýšlíme, můžeme prozradit, že jsme nový design ukázali několika lidem mimo redakci kvůli zpětně vazbě. Všichni až na jednoho, který představuje onu pověstnou výjimku potvrzující pravidlo, svorně prohlásili, že 6. verze Sicmaggot vypadá opravdu skvěle a že je mnohem lepší než pětka. Mimochodem... víte, že samochvála nesmrdí? To jen tak na okraj (smích).

Zajímavá otázka je ale jistě i to, kdo se tentokrát objeví v hlavičce. Ačkoliv jsme původně chtěli opustit styl nějakých konkrétních hudebníků, nakonec jsme zůstali u tradice. Konkrétní jméno vám ovšem samozřejmě neřekneme, a to ani po samotném spuštění nové verze, aby to bylo trochu tajemné. Můžeme vám ale dát alespoň malou nápovědu... v aktuální hlavičce můžete vidět Limp Bizkit, Satyricon a Machine Head. Řekněme, že skupina, jež se objeví na nové hlavičce, má stylově i geograficky nejblíže ke druhým zmiňovaným. Dál už je to na vás, jestli to pak sami poznáte... A komu se po nahození 6. verze podaří uhodnout i to, která kapela se skrývá na zápatí, toho prohlásíme mistrem v poznávání muzikantů :)

Možná by vás také mohlo zajímat, kdo z redakce má vlastně design na svědomí a na čí hlavu se pak má snášet případná kritika. Hlavní díl práce udělali Monsterfuck a Zajus (oba dva se podíleli na konceptu nové podoby a každý udělal část designu), pomáhal jim Ježura v roli toho, kdo všem do všeho kecá, ale sám nic neudělá...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beztak Beztak | 3. srpna 2012 v 15:41 | Reagovat

Jestli v hlavičce nebude Abbath, tak s váma končím! :D

2 InfliktedVoice InfliktedVoice | 3. srpna 2012 v 18:26 | Reagovat

Už teď je jasný, že v hlavičce budou Black Veil Brides :-D

3 Monsterfuck Monsterfuck | E-mail | Web | 3. srpna 2012 v 20:44 | Reagovat

No, já tam chtěl dát původně 5 Angels, ale nějak se to ostatním nelíbilo, nechápu proč 8-O

4 Zajus Zajus | 3. srpna 2012 v 21:05 | Reagovat

Chtěli jsme zůstat lokální a dát si do hlavičky Leoše Mareše, ale nakonec jsme zjistili, že by se tam vešel jen vleže. A na to jsme odvahu už neměli :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama