Šestá verze Sicmaggot za dveřmi!

31. července 2012 v 15:08 | Monsterfuck |  Blog News
Ano, je to tak. Stávající 5. verze Sicmaggot sice až doposud sloužila velice dobře, všechna čest, a také velice dlouho - dokonce tak dlouho, že se to i stydíme napsat a tiše doufáme, že to nikoho nenapadne hledat v archivu, natožpak to následně šířit v komentářích -, ale již nadešel na změnu, takže jsme dali hlavy dohromady (ale ne zas tolik, abychom nevypadali jako homosexuálové) a za pomoci všech myslitelných vulgarismů světa vytvořili fungl nový design. Vše je již kompletně připravené, vyhřívá se to na mém harddisku a nedočkavě vyčkává, až to bude spuštěno pod krycím názvem 6. verze Sicmaggot. Kdy se tak stane? Den D byl stylově stanoven na pondělí 6. srpna!

Proč až za týden, ptáte se? Inu, odpověď lehká... aby to bylo to správně vzrůšo, rozhodli jsme se, že od zítřka každý den až do spuštění vám představíme jednu novinku, která na vás se spuštěním nového designu bude čekat, a možná přihodíme i nějakou malinkou ukázečku, jak to bude vypadat, abyste měli alespoň nějakou představu, co se na vás chystá. Nicméně asi není nutné dodávat, že nějaká esa si v rukávech ponecháme, aby zbylo i nějaké to překvapení.

A proč takový humbuk, ptáte se znovu? I zde je odpověď lehká... když už převlékáme kabát, tak s velkou parádou, což v překladu znamená, že rozhodně nepůjde jen o nový vzhled Sicmaggot. Chystá se i nejedno velice zajímavé vylepšení, co nám jen systém Blog.cz dovolí. Základní kostra i forma samozřejmě zůstanou na svém místě, o to se nemusíte bát, jsme však přesvědčeni, že všechny změny jsou změny jak jinak než k lepšímu - jinak bychom je nedělali, že ano. Každopádně některé inovace jsou velmi zajímavé, tudíž jistě bude stát za to si je představit předem...

To je prozatím vše. Nezapomeňte si každý den naladit stanici Sicmaggot, která bude servírovat zmiňované pikanterie ohledně šesté verze webu, ke čtení však samozřejmě bude i spousta klasických novinek a recenzí. Těšte se!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Evill Evill | 31. července 2012 v 17:48 | Reagovat

Uz netrpelive vyckavam :) Miluju zmeny, predevsim ty k lepsimu :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama