My Dying Bride: kompletní informace o nové desce

29. července 2012 v 16:31 | Monsterfuck |  Music News
Britší doom metaloví matadoři My Dying Bride zveřejnili veškeré detaily o své nové nahrávce, která bude celkově již jedenáctá dlouhohrající a která naváže na loňské EP "The Barghest O' Whitby". Novinka se bude jmenovat "A Map of All Our Failures" a vyjde 15. října v Evropě a o den později v Severní Americe. Tracklist s obálkou jsou k vidění okolo článku.

Co se týče dalších informací, vše zůstává při starém. Desku opět vydá britská firma Peaceville, s níž My Dying Bride spolupracují již od svého debutu "As the Flowers Withers" z roku 1992. Klasicky se nahrávalo v Manchesteru ve Futureworks Studios, produkce se ujal taktéž starý známý Rob "Mags" Magoolagan, který se podílel už na dvojciferném počtu různých počinů My Dying Bride (dále třeba Primordial, Cradle of Filth, Hecate Enthroned). Jen dodejme, že "A Map of All Our Failures" bude k dispozici jako CD, speciální CD/DVD edice a 2LP.

Novinka je tiskovou zprávou popisována následovně: "Je to krok vpřed od 'For Lies I Sire' z roku 2009, které nastavilo vysokou laťku očekávaní od této legendární doom metalové skupiny z Yorkshiru. 'A Map of All Our Failures' pokračuje v cestě do nejtemnějších hlubin lidskosti, náboženství, folklóru, lásky a smrti. Charakteristicky překrásné dvojkytarové melodie My Dying Bride se snadno noří do kolosálních doom metalových riffů, vokály Aarona Stainthorpa tkají bohatou tapisérii tragických příběhů, doprovazejících vlastní zvukovou paletu. 'A Map of All Our Failures' nejspíš nejlépe a nejefektivněji shrnul kytarista Andrew Craighan, který album popisuje jako 'kontrolovanou demolici všech vašich nadějí'."

My Dying Bride by se i přes známou nechuť zpěváka Aarona Stainthorpa ke koncertování měli v prosinci vydat na evropské turné na podporu "A Map of All Our Failures".

Tracklist "A Map of All Our Failures":
01. Kneel Till Doomsday
02. The Poorest Waltz
03. A Tapestry Scorned
04. Like a Perpetual Funeral
05. A Map of All Our Failures
06. Hail Odysseus
07. Within the Presence of Absence
08. Abandoned as Christ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama