Limp Bizkit pracují na dalším albu

30. července 2012 v 14:57 | Monsterfuck |  Music News
Kapela Limp Bizkit se aktuálně nachází na Floridě, kde pracuje na svém novém albu, které bude v pořadí již sedmé a naváže na počin "Gold Cobra" z roku 2011. Nahrávka vyjde pod labelem Cash Money, jehož vlastníkem je známý americký rapper Lil Wayne. Skupině pomáhá producent DetaiL, který má za sebou spolupráci například právě s Lil Waynem - podepsaný je pod jeho deskou "The Carter IV" (2011).

"Vydáváme se dvěma odlišnými směry," nechal se slyšet kytarista Wes Borland v rozhovoru pro RevolverMag.com. "Jeden ten směr je tvrdší podobně jako naše poslední album 'Gold Cobra', ale moje riffy jsou tentokrát mnohem dál než kdy dřív. Děláme ale i na klubových hip-hopových písničkách, které v sobě mají kytaru a Freda [Dursta, zpěváka - pozn. redakce]. Jsou to dva odlišné světy a právě teď se začínají křížit mezi sebou, což je vzrušující. Rozhodně nechceme udělat 'Gold Cobra II'."

Limp Bizkit již dříve ohlásili, že se nové album bude jmenovat "Stampede of the Disco Elephants". Kromě toho také pracují na nahrávce "The Unquestionable Truth Part 2", což bude pokračování počinu "The Unquestionable Truth Part 1" z roku 2005. "Stampede of the Disco Elephants" a "The Unquestionabel Truth Part 2" budou dvě různá vydání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama