Devin Townsend o nové desce

28. července 2012 v 18:06 | Ježura |  Music News
Nové album z dílny hudebníka a producenta Devina Townsenda, které ponese jméno "Epicloud" a vyjde pod hlavičkou Devin Townsend Project, se na pultech severoamerických obchodů objeví 18. září, do Evropy pak dorazí 24. září. V obou případech se tak stane prostřednictvím labelu InsideOut Music. V roli hosta se na albu objeví Anneke van Giersbergen, bývalá zpěvačka nizozemských The Gathering (nyní na sólové dráze), která už s Devinem spolupracovala na desce "Addicted". Vpravo si můžete prohlédnout přebal desky, stejně jako poslechnout první ochutnávku - intro "Effervescent!".

Samotný Devin o desce prohlásil: "Tahle nahrávka je pro mě jedinečná v tom, že jsem se vzhledem k reakcím na 'Deconstruction' a 'Ghost' začal zajímat o jednodušší, komerční struktury. Přiznávám, že ten posun není až tak zásadní, ale myslím, že je dost zásadní na to, aby pár lidí rozhodil.

S 'Epicloud' jsem chtěl stvořit něco zatraceně chytlavého, ale přitom romantického, pozitivního a krásného. Něco duchovního, bez náboženství a nasměrovaného k tvrdé hudbě.

Protože jsou některé struktury 'běžné' (ovšem nikoli pro mě), tahle nahrávka představuje moji vizi, jak by měla velká, epická, komerční deska, která zpívá o hezkých věcech, znít v Devinově světě. Neberte to prosím jako zaprodání se komerci, protože mně to překvapilo úplně stejně, a protože je to mezi alby Devin Townsend Project a mým nadcházejícím muzikálem, 'Z2'."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama