Alcest a Arsis pracují na albech

28. července 2012 v 10:46 | Monsterfuck |  Music News
>>> Francouzský snílek Neige, hlavní postava projektu Alcest, oznámil, že se již se svým kolegou Winterhalterem pustili do příprav čtvrté řadové desky, která naváže na letošní počin "Les voyages de l'âme". Aktuálně již pracují na demonahrávkách, více prozradí samotný Neige: "...komponování jsem již téměř dokončil. Chybí už jen pár aranží a také texty... ty v našem případě vždy přicházejí na řadu až později. Jak jsem již řekl v nedávných rozhovorech, můžete očekávat něco odlišného od předchozích nahrávek Alcest.

Nemyslím si, že tam jsou ještě nějaké metalové elementy, ačkoliv nechybí spousta velmi intenzivních momentů a dynamika. Jen jsou podány jiným způsobem, jádro však zůstává stejné. Album se vrací k nostalgické podobě Alcest, je velice snové, vodové a trochu méně progresivnější než poslední dvě desky. Melodie potřebují na dozrání svůj čas, jestli chápete, co mám na mysli. Jsem z těch skladeb opravdu nadšený a onen nový přístup na mě působí velmi osvěživě.

Mohu také prozradit, že album bude nahráno příští březen na Islandu v Sundlaugin, ve studiu Sigur Rós [islandská ambient/post-rock skupina - pozn. redakce] s producentem Birgirem Jón Birgissonem. Objeví se také nějací hosté - o těch ale více informací až později. Budu vás dále průběžně informovat!"

>>> Zámořští kolegové Arsis jsou s pracemi na své páté desce, nástupci "Starve for the Devil" z února 2010, o poznání dále. Aktuálně jsou již venku z floridských Audiohammer Studios, kde nahrávali s producentem Markem Lewisem (Six Feet Under, Deicide, DevilDriver, The Black Dahlia Murder), a pomalu začínají zveřejňovat první informace, jelikož podzim, na kdy label Nuclear Blast vydání naplánoval, se nezadržitelně blíží. Onou první informací je jméno počinu - "Unwelcome".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama