The Rasmus - The Rasmus

30. května 2012 v 19:52 | Madeleine Ailyn |  Recenze
Podle mě by alba, nazývající se po skupině, měla nejvíce ukazovat to, co skupina hrála a hraje. The Rasmus pro mě představují jednu z kapel, které jsem poslouchala ještě předtím, než jsem našla větší zálibu v metalu, ale dokonce i potom. Tím chci taktně upozornit, že pro mě tahle skupina byla vždycky něco mezi rockem a metalem. Já myslím, že hodně z nás zná skladby, jako jsou "First Day of My Life" nebo "In the Shadows", a pokud jste jejich velkým zastáncem stejně jako moje drahá osoba, těžko budete hledat v novém albu zalíbení.

Uznávám, že posledními třemi alby se Finové mílovými kroky vzdalují od všech "metalových" vlivů. Nelze jim to mít za zlé a musím uznat, že před čtyřmi roky vydané album "Black Roses" mělo také něco do sebe. Všechny songy si zachovaly ještě takovou temnější a drsnější atmosféru a "Livin' in a World Without You" nebo "Justify" byly značně chytlavé singly.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stick Stick | E-mail | 31. května 2012 v 12:44

Já mám takovej dojem, že to měli po Dead Letters zabalit. Udělali by líp.

2 Nerozette Nerozette | 10. června 2012 v 8:34

Kdyby byli zase pořád v tom samém stylu, zas by lidi měli kecy, že dělají pořád to samé 8'D Kapely/hudba se vyvíjí, tak to je a bude.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama