Slash o Velvet Revoler a Guns n' Roses

25. května 2012 v 11:23 | Monsterfuck |  Music News
Legendární kytarista Slash se nedávno ve dvou rozhovorech rozpovídal o tom, jestli je možné, aby se jeho kapela Velvet Revolver opět dala dohromady se zpěvákem Scottem Weilandem, a jestli je reálná obnova kultovních Guns n' Roses v původní sestavě...

První téma se stalo aktuální potom, co se nedávno samotný Scott Weiland nechal slyšet, že se s Velvet Revolver opět dává dohromady a že se kapela společně s ním chystá na psaní nové muziky. Ohledně svého nepříliš standardního odchodu před čtyřmi lety, kdy jej zbylí členové Velvet Revolver vyhodili, se vyjádřil následovně: "Všichni jsme vyrostli. Jsme schopní dát svá ega, rozdíly a staré konflikty stranou, což je skvělé."

Když ovšem Slash dostal v rozhovoru otázku, jestli se opravdu chystá reunion Velvet Revoler se Scottem Weilandem za mikrofonem, ukázalo se, že kytarista o celé záležitosti slyší vůbec poprvé, stejně tak ani ostatní členové skupiny neměli tušení, že by prý měli přijmout dříve vyhozeného vokalistu opět zpátky. Slash prohlásil: "Neexistuje možnost, že by se to stalo. Mám Scotta rád - je to super týpek, ale jen když s ním nejsem v kapele. A rád bych, aby to tak zůstalo. Takže tohle celé vůbec není pravda."

V jiném dalším rozhovoru se Slashe zeptali na jednu z nejprofláklejších otázek, a sice jestli může dojít k obnovení Guns n' Roses v původní sestavě. Odpověděl následovně: "Slyšel jsem už hodně částek, ale prozatím jsem ještě nedostal žádnou konkrétní nabídku. Řekl bych, že většinou to začíná na sedmi cifrách, občas dokonce ještě větších. Ale myslím, že tohle není ta podstata, vůbec ne. Situace je taková, že nikdo z nás to nechce. Nejsem to jen já - je to celá kapela. A ani nemyslím, že by tu byla částka, kterou kdyby před nás někdo položil, tak by zajistila, že by to fungovalo."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama