Paradise Lost - Tragic Idol

26. května 2012 v 21:20 | Ježura |  Recenze
Ostrované Paradise Lost se mi vždycky nějak vyhýbali. Informace o stylových kotrmelcích, které však tihle nestoři evropského doom metalu v uplynulých letech páchali, se ovšem donesly i k mým uším, takže když nic jiného, i bez znalosti předchozí tvorby byl jsem náramně zvědavý, s čím se vytasí na své novince a jestli i mě přesvědčí, že na ně zástupy fanoušků nedají dopustit jen tak pro nic za nic.

A hned na začátek se musím přiznat, že po několika posleších jsem byl ochoten přísahat, že jsem dlouho neposlouchal nahrávku, která by byla i při zachování solidní řemeslné úrovně tak nudná. Až na dvě, maximálně tři skladby mi totiž materiál na "Tragic Idol" přišel zoufale nevýrazný, bez nějakého vrcholu, bez záchytného bodu. Od té doby ovšem uplynula nějaká doba a nyní na desku nahlížím z podstatně optimističtější pozice. Ale takové soudy přísluší závěru recenze, takže se nejdříve pokusím osvětlit, co že se to na "Tragic Idol" vlastně děje.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jarda Jarda | 7. června 2012 v 12:03

TRAGIC IDOL že je nevýrazný album???? No tý vole....

2 Astron Astron | 18. listopadu 2012 v 22:28

Paradise Lost je kapela, která má stále co říct. Vaše kritika je nepatřičná, těžko objektivně hodnotit něco a někoho, ke kterému nemáte blízko... Tragic Idol je podle mě skvělá deska a po serii minulých konečně zvedá level jejich produkce. Ať jim to tak dlouho ydrží. :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama