Osm podpisů smluv

25. května 2012 v 17:31 | Monsterfuck |  Music News
>>> Němečtí folk metalisté Adorned Brood podepsali smlouvu s vydavatelstvím Massacre Records. Kapela aktuálně pracuje na svém osmém velkém albu, které by mělo vyjít již na podzim tohoto roku a navázat tak na počin "Hammerfeste" z roku 2010. Adorned Brood se o podpisu kontraktu vyjádřili následovně: "Těšíme se na spolupráci s tak zavedeným labelem jako Massacre Records, který v nás má důvěru a podporuje nás. Je to čest být pod stejnou firmou jako třeba kapely Eisregen, Legion of the Damned nebo Wolfchant!"

>>> Poláci Devilish Impressions, kteří se pohybují ve vodách avantgardního black/death metalu, vydali v březnu své třetí album "Simulacra" (info zde), jehož kvality zjevně přesvědčily firmu Lifeforce Records, aby kapelu stáhla pod svá křídla. Právě novou desku, která prozatím oficiálně vyšla jen v domácím Polsku, Lifeforce vydají celosvětově - stane se tak 30. července v Evropě a o den později v Severní Americe.

"Jsme potěšeni podepsáním smlouvy s Lifeforce Records," říká zpěvák a kytarista Quazarre. "Ze všech nabídek, které jsme dostali, se nám tato zdála v této chvíli nejlepší a věříme, že nás spolupráce s nimi posune o velký krok vpřed. Největší dojem na nás udělala pracovní morálka Stefana, hlavního hybatele labelu, a jeho postoj k muzice Devilish Impressions. Díky jeho upřímnému zaujetí v kapele věříme, že se jedná o tu nejlepší možnou volbu. Celosvětové vydání 'Simulacra' zahájí naši spolupráci a budeme se těšit na to, co přinesou další léta."

>>> Švédští death metalisté Entrails se dostali k firmě Metal Blade Records, pod níž vydají své třetí album, nástupce placky "The Tomb Awaits" z roku 2011. Kapela aktuálně dokončuje psaní materiálu, který komentuje následovně: "Náš chystaný třetí opus je naplněn oldschoolovými a prohnilými bastardskými songy. Tvrdé a heavy jako flák masa na vašem ksichtě. Pro nás je to perfektní pokračování 'The Tomb Awaits'... mějte se na pozoru!"

>>> Francouzská firma Season of Mist má pod sebou další skupinu, začínající norské black metalisty Khonsu, v jejichž řadách působí Arnt O. Grønbech (alias Obsidian Claw z Keep of Kalessin) a jeho bratr S. Grønbech, který je hlavním mozkem Khonsu. Právě on celou situaci komentuje: "Jsem rád za spolupráci se Season of Mist, jelikož jsem měl o nich vždy vysoké mínění - stejně jako zbytek metalového světa, podle mě. Pracoval jsem na debutu Khonsu několik let a jsem přesvědčen, že Season of Mist je skvělá firma pro jeho vydání. Těším se na to být ve stáji se skupinami jako Mayhem, Morbid Angel nebo Samael."

Zmiňované první album Khonsu se bude jmenovat "Anomalia" a podle všeho se na něm objeví elementy rocku a elektroniky.

>>> Ukrajinští black metalisté Khors zase podepsali kontrakt s britskou firmou Candlelight Records. Ta v září vydá páté album skupiny, "Мудрість століть" alias "Wisdom of Centuries", o němž tisková zpráva tvrdí, že se na něm "harmonicky doplňují folklórní nástroje s uhrančivou atmosférou šamanské mystiky". Půjde o první desku Khors, jež bude nazpívána v rodné ukrajinštině.

Baskytarista Khorus ohledně podpisu prohlásil: "Byla to pro nás dlouhá a náročná cesta, než jsme dostali tuto příležitost ukázat světu, kdo jsme a v co věříme. Děkujeme týmu Candlelight Records, že nám tu příležitost dali, jsme šťastní, že můžeme být jejich součástí."

Tracklist a artwork "Мудрість століть" budou následující:

01. Крізь хмари минулого
02. Палаючі очі чорного лісу
03. Останнє листя
04. Де велич гiр обiймає простiр
05. Горизонтів гладінь
06. Мудрість століть
07. Лише час забере
08. Сутінки

>>> Century Media Records si vyhlédli mladou britskou kapelu Monuments, která hraje progresivní technický metal. "Těšíme se na práci se Century Media a na to, jak naši muziku dostanou do všech koutů světa," prohlašují Monuments. Dlouhohrající debut s názvem "Gnosis" vyjde v průběhu srpna.

>>> Ragnarok, stálice norského black metalu, přešli k polské firmě Agonia Records. Skupina se již 24. června vydá do studia Endarker ve švédském Norrköpingu, kde začne s nahráváním svého sedmého velkého záseku, následovníka "Collectors of the King" z roku 2010. Produkce se ujme Magnus "Devo" Andersson, baskytarista Marduk. Počin by měl vyjít ještě v tomto roce.

"Všichni v Ragnarok jsme potěšeni podpisem s Agonia Records," nechal se slyšet bubeník Jontho. "Trvalo to dlouho, než jsme našli tu správnou firmu, museli jsme se probrat mnoha nabídkami, ale co nás zaujalo na té od Agonia, byly okamžité odpovědi na všechny naše otázky, jejich ochota pracovat s kapelou jako tým a především také to, že nás nechají být sami sebou."

>>> Posledním bodem novinky je smlouva mezi Century Media Records a skupinou Vattnet Viskar, což je atmospheric black/doomová formace z USA. Příprava nové desky, která by v případě Vattnet Viskar byla debutová, prozatím nebyla oficiálně potvrzena, ale kapela vzkázala, že už pracuje na několika "skvělých záležitostech".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama