Nahráváme, nahráváme...

24. května 2012 v 18:44 | Monsterfuck |  Music News
>>> Švédští death metalisté Diabolical aktuálně připravují následovníka svého třetího velkého záseku "The Gallery of Bleeding Art" z roku 2008. Novinku budou nahrávat ve vyhlašeném black metalovém studiu Necromorbus (Watain, Deströyer 666, Ondskapt, čeští Inferno), produkce se opět ujme zpěvák a kytarista Sverker Widgren. Do popisu nového materiálu se pustil druhý kytarista Carl Stjärnlöv, který se rozhodně nijak nekrotí skromností: "Jsme si jistí, že tohle album bude milníkem jak pro Diabolical, tak pro celý metal jako žánr."

>>> Zajímavé novinky přicházejí od zámořské formace Drowning Pool. Skupina jednak připravuje novou nahrávku, jež naváže na počin stejnojmenný "Drowning Pool" z roku 2010. Kytarista C. J. Pierce o ní prohlásil, že je mnohem metalovější a že se posluchači mohou těšit na pořádnou dávku kopáků a kytarových sól. Druhou novinkou je příchod nového zpěváka, jenž nahradí Ryana McCombse, který odešel vloni. Jeho jméno ovšem prozatím nebylo prozrazeno. Nicméně si nováček svou živou premiéru odbude již 13. července, kdy budou Drowning Pool předskakovat legendárním Mötley Crüe.

>>> Po Diabolical druhý švédský death metal, tentokrát v podání veteránů Grave. Ti podle aktuálních informací dokončili mastering své desáté řadovky "Endless Procession of Souls", která vyjde na podzim u Century Media Records. Kapela nahrávala ve svém vlastním Soulless Studio. Zpěvák a kytarista Ola Lindgren novinku popsal jako mix nahrávek "Burial Ground" (2010), "Dominion VIII" (2008) a "Soulless" (1994).

>>> Do nahrávání se pustili také Hatebreed, v jejichž případě půjde o pokračování počinu "Hatebreed" z roku 2010. Kapele vypomáhá osvědčený producent Chris "Zeuss" Harris (Shadows Fall, Soulfly, Madball, Suicide Silence), výsledek by se měl objevit ještě koncem roku. Zpěvák Jamey Jasta se nechal slyšet, že zatímco minulé album obsahovalo nějaké ty experimenty, novinka se ponese v duchu oldschoolu, Jamey aktuální materiál přirovnává ke kapelám jako Cro-Mags, Killing Time, Sheer Terror, Obituary, Bolt Thrower, Slayer nebo Entombed. "Snažíme se, aby to znělo podle nás, abychom měli svůj vlastní styl, ale jsme prostě fanoušci těchto skupin," prohlásil.

>>> Oproti tomu Sevendust se chystají natáčet svou novinku až na podzim. Prozradil to kytarista Clint Lowery na svém Twitter účtu. S vydáním se počítá na začátek roku 2013.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama