Konec hitparády

27. května 2012 v 16:50 | Monsterfuck |  Blog News
Je to tak, vážení. Nic netrvá věčně, ani Sicmaggot hitparáda, od níž jsme se rozhodli po celých 64 kolech a téměř 70 týdnech upustit. Důvod je opravdu prostý - její příprava byla časově příliš náročná a hlasovalo v ní příliš málo lidí na to, aby se to dle našeho názoru vyplatilo. Kromě toho jsme přesvědčeni, že 70 týdnů je přece jenom dost dlouhá doba a hnát to ještě dál by možná bylo spíše kontraproduktivní, zároveň si však myslíme, že to rozhodně nebyla zbytečná práce, jelikož když nic jiného, jisté závěry lze z výsledku vypozorovat a o lecčems vypovídají.

Nicméně, příznivci pravidelného hlasování zoufat nemusí. Jsou-li mezi vámi tací, kteří čtou Sicmaggot od jeho počátků, jistě víte, že hitparáda se nám čas od času vrací jako bumerang (ostatně, toto byla již její třetí inkarnace, jestli nás paměť nešálí), takže kdo ví, jestli ještě něco podobného nespácháme někdy v budoucnu...Usmívající se

Když už tedy hitparáda končí, jistě bude stát za to i nějaká menší rekapitulace. K dvěma výše zmíněným cifrám tedy přidáme informaci, že svými hlasy jste do Síně slávy poslali celkem 15 klipů. Jde o následující kousky (v pořadí, v jakém se do Síně dostaly):


Celou Síň slávy včetně starých výsledků si můžete prohlédnout v Infu o blogu (úplně dole)! Na závěr ještě videoklip, který se tam probojoval jako poslední:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama