God Defamer - rozhovor

13. května 2012 v 19:01 | Ježura / Monsterfuck |  Rozhovory
Před časem se tu objevila recenze na počin "Damned" od slovenských Dementor, která byla později doplněna i rozhovorem, v jehož rámci přišla řeč také na kapelu God Defamer, současné působiště Reného Blahušiaka, dlouholetého tahouna Dementor. Na oba články pak navázala taktéž recenze na debut God Defamer, "Heavenly Hell". Aby bylo téma definitivně uzavřeno, hodili jsme řeč i se samotným Reném. Záměrně jsme mu kladli některé otázky analogicky k tomu, na co odpovídal už Rasťo z Dementor, tudíž máte k dispozici pěkné srovnání hned dvou názorů. Došlo ovšem samozřejmě i na témata, týkající se čistě God Defamer...

01. Ahoj, René! Než se pustíme do probírání ohledně záležitostí okolo God Defamer a stále ještě aktuální nahrávky "Heavenly Hell", chtěl bych se nejdříve trochu povrtat v historii, pokud ti to nevadí. Tou historií mám samozřejmě na mysli především Dementor, s nimiž bylo tvé jméno spjato po dlouhé roky. Pokud správně počítám, Dementor za dobu tvého působení vydali celkem pět velkých desek, vydávali u velké zahraniční firmy, odehráli koncerty po celé Evropě… když se na to nyní s odstupem a nezaujatě (alespoň předpokládám, když zde už nějaký pátek nehraješ) podíváš, kdy podle tebe byla kapela na tom nejvyšším vrcholu? Co považuješ za největší úspěch Dementor?

Ahoj. V pohode, môžeme sa trochu povŕtať v dávnej minulosti. Čo sa týka Dementor, myslím si, že ten maximálny vrchol bol v období spolupráce s Osmose Productions. Pri "Enslave the Weak" sme mali dobrú zostavu. A aj keď sa v tom období udiali veľké personálne zmeny, dokázali sme to prekonať a plynulo pokračovať k albumu "God Defamer". Pre nahranie tohto materiálu sme dostali maximálnu podporu labelu, k dispozícii Stage 1 štúdio a turné so Suffocation. Po tomto albume sa to postupne začalo kaziť. Osmose nám nepredĺžil zmluvu, čo spolu s ďalšími aspektmi, aspoň u mňa mierne znížilo motiváciu. V podstate som už aj spomenul najväčšie úspechy. Boli to kontrakt s Osmose, turné so Suffocation.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama