Avenger - rozhovor

29. dubna 2012 v 16:57 | Monsterfuck |  Rozhovory
Čím více poslouchám "Bohemian Dark Metal", nejnovější počin volyňské stálice Avenger, tím více nahrávka roste k dříve netušeným rozměrům. Zcela upřímně mohu říct, že pomalu začínám mít jasno, kdo letos vyhraje titul tuzemské desky roku, jelikož "Bohemian Dark Metal" už v mých uších překonal i novinku samotných Master's Hammer, a to i přes fakt, že Mistrovo Kladivo (na které ostatně v rozhovoru také okrajově přijde řeč) je pro mne odjakživa kapela číslo jedna! To jsou ovšem nyní ještě předčasné soudy, které sem ani nepatří, v této chvíli je důležité především to, že všechny tyto okolnosti vedly ke stvoření několika otázek pro Avenger. Odpovědí se ujala ústřední bratrská dvojice - Honza Kapák a Rámus. Výsledek našeho povídání si můžete přečíst na následujících řádcích!

01. Zdravím Avenger! Ze začátku vám musím ještě jednou pogratulovat k excelentní novince "Bohemian Dark Metal", která je opravdu drtící. V podstatě všechny, koho znám, a to včetně lidí, kteří o Avenger předtím neslyšeli, fošna dostala do kolen. Osobně jsem snad ještě na "Bohemian Dark Metal" neviděl nějaký negativní názor. Každopádně, ačkoliv je deska ještě čerstvá, nepochybuji o tom, že už se k vám samotným nějaké ty ohlasy dostaly. Jaká hodnocení jste tedy zaznamenali? Líbí se album?

Honza: Ahoj! No deska se fakt celkem líbí, mám z toho radost. Zatím vyšlo zhruba 20 recenzí a hodnocení se bez výjimek pohybuje v ranku 7 - 9 bodů z 10. Takže asi to je teda nadprůměrná deska, když to všichni tvrdí hehe. Ale spíš si z toho musim dělat legraci. Příjemný to je, když tvojí práci někdo pochválí, to ano. O to víc to potěší když autor recenze bez vytáček přizná, že se s Avengerem setkává poprvé, a tak není nijak zaujatý, a pokud zaujatý je tak spíš negativně (nic dobrého od nahrávky nečeká). Zas úplně vážně to ale brát nemůžu. Názor pár jednotlivců vůbec nic neznamená. Že jsem stvořil něco co není vyloženě sračka, to vím sám od úplnýho začátku. A zbytek už je na vkusu posluchače.... Že by to srazilo do kolen úplně každýho o tom bych měl jistý pochybnosti :-).

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama