Zprávy rockových dinosaurů: Aerosmith a Great White

30. března 2012 v 12:42 | Monsterfuck |  Music News
>>> Legendární Aerosmith aktuálně chystají své patnácté dlouhohrající album, první po osmi letech od předchozího "Honkin' on Bobo" z roku 2004. Zpěvák Steven Tyler prohlásil, že produkční práce jsou již téměř hotové s tím, že jediné, co ještě zbývá dodělat, jsou dvě písničky. Na albu by se měly mimo jiné objevit skladby "Beautiful", "Legendary Child" nebo "Out Go the Lights". Počin by měl vyjít už v létě.

>>> O poznání otevřenější byli Great White, další zámořská rocková legenda, ale není se co divit, protože jejich dvanáctá deska "Elation" vyjde v Evropě už 18. května (v Severní Americe o čtyři dny později) pod značkou Frontier Records. Půjde o první album těchto veteránů po odchodu zpěváka Jacka Russella.

Bubeník Audie Desbrow prohlásil, že se album původně mělo jmenovat "Tabula Rasa" ve smyslu znovuzrození kapely, ale nakonec prý padla volba na "Elation", což má značit euforii uvnitř skupiny. Všichni členové na adresu své novinky nešetří chválou - Desbrow prohlásil, že se cítí jako dítě v cukrářství; kytarista Mark Kendall se zase nechal slyšet, že takhle nadšený muzikou byl naposledy v 9 letech, když dostal kytaru; kytarista, klávesák a také producent Michael Lardie pak hovoří o výborné atmosféře ve studiu a také skvělým přístupem všech.

Tracklist "Elation":
01. (I've Got) Something for You
02. Feelin' So Much Better
03. Love Train
04. Heart of a Man
05. Hard to Say Goodbye
06. Resolution
07. Shotgun Willie's
08. Promise Land
09. Lowdown [bonus]
10. Just for Tonight
11. Love Is Enough
12. Complicated
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama