War from a Harlots Mouth mají novou smlouvu

29. března 2012 v 19:21 | Monsterfuck |  Music News
Němečtí blázni War from a Harlots Mouth, kteří ve svém hudebním koktejlu míchají žánry jako mathcore, deathcore nebo jazz, podepsali smlouvu se známou francouzskou firmou Season of Mist. Kapela k tomu vydala následující prohlášení:

"Přestože to asi bude znít poněkud sterotypně v rámci novinek ohledně podpisů smluv, stejně to musíme říct: jsme pyšní a vlastně i poctění tím, že můžeme oznámit naše upsání se Season of Mist, domovu mnohých našich nejoblíbenějších skupin. Deathspell Omega, Cynic, The Dillinger Escape Plan, Misery Index, Septicflesh, Kylesa, Sólstafir, Nightbringer... ten seznam je mnohem delší! Během posledních měsíců jsme mluvili hned s několika labely, ale hledali jsme takový, který má vlastní tvář a charakter. Firmu a seznam umělců, jejichž součástí bychom rádi byli. A Season of Mist v těchto ohledech nemůže nikdo konkurovat. Jsme extrémní kapelou po všech stránkách a bylo načase, abychom do budoucna vykročili správným směrem. Cítíme, že lidé ze Season of Mist rozumí a oceňují naši hudební cestu - více žádat nemůžeme."

Předchozí album War from a Harlots Mouth se jmenovalo "MMX" a jak již jeho název napovídá, objevilo se v roce 2010. Vydání zaštítili Lifeforce Records.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama