Na co se nedostalo

31. března 2012 v 12:01 | Monsterfuck |  Blog News
Speciální článek Na co se nedostalo, který si jistě všichni pamatujete z loňského roku, se bude konat i letos, avšak s jednou podstatnou změnou. Samotný model zůstává neměnný (viz tu a tu, kdo by potřeboval osvěžit paměť), ale změní se periodicita. Aby se neopakovala obludná délka z loňska, nevyjde letos Na co se nedostalo jednou ročně, ale bude vycházet čtvrtletně. Data vydání budou vždy v poslední den čtvrtletí (tj. 31. března, 30. června, 30. září a 31. prosince).

Každý redaktor se nutně nemusí zúčastnit všech čtyř dílů, ale nebojte se, flákat to nebudeme a pokud budeme mít v záloze něco zajímavého, na co jinde nezbylo místo, jistě se to tu objeví. Není pravidlem, aby alba, která do Na co se nedostalo někdo napíše, musela vyjít pouze v tom daném čtvrtletí, Na co se nedostalo bude fungovat i zpětně. Takže pokud například v listopadu redaktor najde desku, která vyšla v lednu, klidně bude možné ji napsat do prosincového dílu. Omezení je pouze v rámci jednoho roku (letos tedy 2012).

Pro zopakování ještě doplníme, co že to Na co se nedostalo vlastně je. Náš pořadník je aktuálně narvaný k prasknutí (asi jste si všimli, že den co den vychází recenze), ale i tak stále není místo na úplně všechny desky, které by si prostor zasloužily. Každý redaktor má v rámci Na co se nedostalo možnost vypíchnout právě takové počiny, na něž nebyla (a ani není v plánu) recenze a které mnohdy ani nebyly zmíněny v novinkách. Mnohdy se jedná i o desky, které jsou žánrově mimo běžný rámec Sicmaggot - i pro ty tu bude místo v rámci této rubriky. Jediným omezením je, jak již bylo řečeno, aby CD vyšlo v letošním roce.

Hlavním kritériem pro výběr alb do Na co se nedostalo by pak nemělo být vysoké hodnocení, ale zajímavost z pohledu toho daného redaktora. Technicky vzato by sem někdo mohl zařadit i desku s nejnižším hodnocením, když mu přijde tak špatná, až je zajímavá. Je pravda, že ve skutečnosti do takového extrému ještě nikdo nezašel, ale kdyby na to přišlo, mohl by.

Na první letošní díl Na co se nedostalo se můžete těšit už v průběhu dneška. Čtyři redaktoři si připravili celkem 19 nahrávek, takže jistě bude co číst, a pokud vás popis nějakého z těchto počinů zaujme natolik, abyste si jej sami poslechli (i to je jeden z účelů, nebudeme tvrdit, že ne), tím lépe Usmívající se Článek můžete očekávat v odpoledních až večerních hodinách.

-----------------

Mimochodem, když už se píše zase jednou něco do Blog News, možná by za zmínku stála ještě jedna věcička. Před měsícem jsme trhli rekord v počtu článků za měsíc, ale příliš dlouho nevydržel, protože už nyní jsme jej opět navýšili - a to ještě před sebou máme celý den! To jen tak pro zajímavost Usmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama