Master's Hammer - Vracejte konve na místo

11. března 2012 v 16:49 | Monsterfuck |  Recenze
Upřímně, já jsem se zpočátku dost bránil tomu, aby tu Master's Hammer byli recenzováni - ostatně proto tu svého času nebyla recenze ani na předchozí "Mantras". Nechápejte mne špatně, v žádném případě to nebylo proto, že by si to nezasloužili, nýbrž naopak protože si to zaslouží možná až moc, abych tak řekl. Důvod to má jednoduchý a složitý zároveň. Master's Hammer jsou totiž nejenže jednou z mých nejoblíbenějších kapel vůbec, ale také… víte, kdybych opravdu musel zvolit jen jednu jedinou skupinu jako tu v mých očích úplně nejlepší, volil bych (a to prosím bez delšího přemýšlení) právě Štormovo komando. Kdo mne trochu zná, ten asi ví, že jsem do muziky Master's Hammer naprostý fanatik a již delší dobu se snažím posbírat úplně vše, co kdy vydali, ve všech verzích, ve kterých to kdy vyšlo. Právě proto jsem je osobně recenzovat nechtěl, neboť mi bylo jasné, že toto je snad jediná kapela, u níž bych si za žádných okolností nedokázal při hodnocení udržet alespoň nějakou soudnost, kterou - i přestože je recenze samozřejmě subjektivní blablabla - by recenzent měl alespoň trochu mít. A proč jsem to tedy nepustil někomu jinému? Inu, v případě "Mantras" nebylo komu a v případě "Vracejte konve na místo" už jsem sám nechtěl desku opomíjet, tudíž jsem se rozhodl se toho přece jen ujmout, ovšem v trochu rozmáchlejším stylu, než je obyčejná recenze (co si budeme povídat, nejoblíbenější skupina šéfredaktora má prostě protekci). Z toho však nakonec želbohu sešlo z nedostatku času a nadbytku lenosti (ačkoliv pohřbený ten nápad není a v budoucnu na to dojde - oč jde, by však bylo trochu předčasné prozrazovat), takže jsem nakonec přece jen skončil u naprosto klasické obyčejné recenze (smích). Ale nevadí, možná je to nakonec svým způsobem i dobře. To vše je ovšem vedlejší, tématem článku totiž není jakási prapodivná veřejně provozovaná osobní onanie nad vztahem k muzice Master's Hammer, ale povídání o nejnovějším dílku formace, která jako jedna z mála českých uskupení získala neotřesitelný status doslova po celém světě a která byla (ne byla, dodnes stále je!) jednou z nejdůležitějších (tohle už není nějaký osobní soud, to je nezpochybnitelný fakt!) metalových kapel, které se kdy na našem území objevily.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cnuk Cnuk | 11. března 2012 v 18:50

Souhlasím naprosto se vším, co je napsáno výše. Jen už mě nebaví čekat na ten vinyl, který jsem si objednal :)

2 Monsterfuck Monsterfuck | 12. března 2012 v 11:13

Jo, já jsem taky nemohl dospat, když jsem to měl objednáno a čekal, ale čekání se vyplatí, to LP vypadá opravdu hezky. Jinak zjišťuju, že jsou Konve opravdu chytlavý - celej den si prozpěvuju nejpamátnější pasáže :-D

3 Helvetes Helvetes | 12. března 2012 v 21:37

Taky mi z palice neleze "OKULTISTO, NIHILISTO ..."To je velkej mor.CD jsem si vyzvednul osobne u pana mistra doma ale predala mi ho asi jeho chot a dala mi ho bez dane za 200 .Pan velky STORM nebyl doma.Ale pro me to bylo lepsi protoze bych mel pred nim tremu :-)Taky jsem velky obdivovatel teto nesmrtelne legendy a mam obe prvni CD prvni vydani a triko RITUAL ktere jsem koupil na Kampe v monitoru.Kdysi na DYNAMU v Holandsku ho chtel nejakej nemec koupit za 50 marek.Je uz temer nenositelne ale je to kult.Sveho casu jsem nepropasnul zadny jejich koncert v Praze.Jednou na Novodvorske hrali s Dr.TRICERATOPS a bylo tam vseho vsudy asi 15 fanousku.Skoda ze se mi nikdy nepodarilo sehnat jejich videonahravku.Verim ze to jeste nekdo ma doma..Jo jinak nova deska je super.Pro mne stokrat lepsi nez MANTRAS.

4 Ježura Ježura | 12. března 2012 v 23:12

Jo, až se mi nějak ustálí finanční situace, tak asi taky zajdu ke Štormům na návštěvu. A vezmu to i s tričkem, který se moc povedlo :-)

5 Hermalive Hermalive | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 0:29

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama