Netherbird, Nocturnal Pestilence: Praha - Exit-Us, 26.2.2012

4. března 2012 v 13:22 | Ježura |  Reporty
Jak už jsem se párkrát přesvědčil, čas od času není na škodu vyrazit na UG akci za pár šušní. Je totiž až s podivem, kolikrát dovede příslušná událost návštěvníka i velmi příjemně překvapit. Tentokrát nebylo rozhodování vůbec složité, neboť mrzká padesátikoruna, investovaná do vystoupení švédských melodic blackařů Netherbird a několika českých uskupení, slibovala minimálně uspokojivou návratnost v podobě hudebních zážitků...

Místo konání, tedy libeňský klub Exit-Us asi není třeba nikterak zdlouhavě představovat. Snad jen dodám, že z pohledu diváka je Infernal Party: Eschatology přesně druh akce, pro kterou se klub hodí, a s každou další návštěvou se mi tam líbí víc. Ono je totiž vážně fajn pokecat nad pivem s headlinerem večera nebo si zahrát fotbálek s organizátorem. Nebo mít alespoň tu možnost. Ale dost řečí, přistoupíme k samotnému koncertu.

ZBYTEK ČLÁNKU NAJDETE NA NAŠEM NOVÉM WEBU!


Autor fotek: Aleš Wildar Jansta
Děkujeme za zapůjčení!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Číča (DoL) Číča (DoL) | 4. března 2012 v 21:30

Ahoj Ježuro, kapela Damned of Light měla spoždění,protože byla Praha neskutečně zasekaná. Jen cesta z letiště na Libeňák nám trvala přes hodinu... Pravdou však je,že jsme s tím měli počítat a za to spoždění neseme zodpovědnost.
Děkujeme ti za kritiku a za pozitivum,že nejsme žumpa :) Škoda jen,že nejsi konkrétnější v tom,co se ti na hudbě nepozdává.
Akce to byla jinak až na toho kreténa velmi příjemná.
Měj se hezky!

2 Ježura Ježura | 4. března 2012 v 22:48

Jo, to se prostě stává a člověk s tím nic neudělá...

Co se kritiky týče, zrovna tohle byl případ, kdy mě nepraštilo do uší nic konkrétního, ale zůstal jenom takovej nic moc dojem. Holt na koncertě člověk většinou nemá dostatek času a prostoru, aby to nějak odpovědně rozklíčoval, co se dá dělat.

Každopádně jménem celé redakce děkuju za rychlou reakci a ať se daří!

3 Aleš Aleš | E-mail | Web | 5. března 2012 v 9:08

Děkujeme za skvělý report! Nám se hrálo báječně, atmosféra byla skvělá, takže se těšíme na další výjezd do Prahy.. Máš u nás panáka! :)

4 Ježura Ježura | 5. března 2012 v 11:35

[3]: U každýho z vás? No potěš :-!  :-D

5 Honza Honza | 6. března 2012 v 14:26

U mě ne, já panáky nikomu nekupuju.

6 Ježura Ježura | 6. března 2012 v 15:07

[5]: Jedině dobře. Nemuselo by to dopadnou úplně dobře... 8-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama