God Seed oznamují sestavu

29. března 2012 v 19:45 | Monsterfuck |  Music News
V nedávné době tu již proběhlo, že God Seed, současný projekt baskytaristy King ov Hell a zpěváka Gaahla, dvou bývalých členů Gorgoroth, se opět dali dohromady a chystají první desku (původně se rozpadli dřív, než stihli cokoliv nahrát). Nyní kapela oznamuje svou novou sestavu, k níž King ov Hell prohlásil následující:

"Všichni členové God Seed byli vybráni s velkou pečlivostí na základě jejich muzikantských schopností a obětavosti. Naším cílem je vydat album, jež bude znít odlišně od čehokoliv, co jsme udělali v minulosti. Noví členové byli velmi důležití v tvorbě zvuku, který se doufejme ukáže být unikátním a podobu God Seed definujícím. Od této chvíle by God Seed už neměli být vnímáni jako duo, nýbrž jako kapela se šesti členy."

Sestava je následující:

Tom Cato "King ov Hell" Visnes (Ov Hell, Sahg, I, Jotunspor, ex-Gorgoroth, ex-Audrey Horne) - baskytara
Kristian Eivind "Gaahl" Espedal (Trelldom, Wardruna, Gaahlskagg, ex-Gorgoroth) - zpěv)
Stian "Sir" Kårstad (ex-Trelldom) - kytara
Lust Kilman (The Batallion, Grimfist) - kytara
Kenneth Kapstad (Thorns, Goat the Head) - bicí)
Geir Bratland (ex-The Kovenant, ex-Dimmu Borgir) - klávesy

God Seed aktuálně připravují své první, doposud nepojmenované album, na němž by se mělo objevit deset skladeb. Veškerá muzika je již údajně nahrána a zbývá dodělat jen texty a vokály, na nichž Gaahl aktuálně pracuje. Možné datum vydání je prozatím ve hvězdách.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama