Druhé album Llvme právě vyšlo

27. března 2012 v 17:39 | Monsterfuck |  Music News
V našich zeměpisných šířkách nepříliš známá španělská formace Llvme, která kombinuje místní folklór s doom metalem, vydala včera, tedy 26. března, u My Kingdom Music své druhé dlouhohrající album s názvem "Yía de Nuesu". Klasicky okolo tohoto textu si můžete prohlédnout seznam skladeb, přebal a také upoutávku.

"Doomové melodie beznaděje, impozantnosti a kouzla pohanského metalu a krásy výpravných příběhů tradičního pohanského folklóru Leónu [španělský region, odkud kapela pochází, a svého času i samostatný státní útvar - pozn. redakce]... to vše je zvuk Llvme, kde jsou typické struktury extrémního metalu s doom metalovým pozadím opět obohaceny aranžemi keltských houslí a dud a také úžasnými ženskými vokály," navnazuje tisková zpráva labelu žánrové fanoušky na nahrávku. "Jde o povinnost pro všech příznivce My Dying Bride, Primordial, Shape of Despair, Negură Bunget a doom metalu obecně... Objevíte v Llvme nový způsob hraní extrémní hudby, nový způsob chápání hudby, novou zkušenost, jež vás nenechá chladnými."

První deska Llvme, "Fogeira de Sueños", vyšla 7. dubna 2010 taktéž u My Kingdom Music.

Tracklist "Yía de Nuesu":
01. 1188-1230
02. Helmántica
03. Vettonia
04. Vaqueirada'l Baitse
05. Conceyu
06. Yía Fatu a Tierra
07. Pramoséu
08. Purtiellu de la Llïaltá
09. Llibación Nu Alborecer
10. Xota Chaconeada
11. Miróbriga
12. Fayéu de Sueños

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ash Ash | 28. března 2012 v 1:04 | Reagovat

Jak jsem začal číst tuhle novinku, tak mě napadlo, že to bude španělská verze SSOGE, což více méně ukázka potvrdila. Zajímavá hudba. Naštěstí Moravu jen tak někdo nepřekoná!

2 Monsterfuck Monsterfuck | 28. března 2012 v 2:07 | Reagovat

Dobrý postřeh, taky mě tahle asociace napadla. Každopádně co se týče muziky, ukázky z novinky jsem neposlouchal (poslechnu si to až celý), ale debut byl výborná záležitost, zrovna dneska jsem si ho při psaní novinky po čase pustil a zase mě to chytlo...

3 Ash Ash | 28. března 2012 v 9:41 | Reagovat

Určitě zajímavá skupina, určitě mě zaujala, takže bych si album určitě rád poslechl. Ale jaksi geograficky už mám v sobě daný, že se pro mě husličky s cimbálem nic nepřekoná. :-)

4 Monsterfuck Monsterfuck | 28. března 2012 v 21:59 | Reagovat

Tak to je jasný, SSOGE jsou přece jen "naši" :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama