Čtveřice zámořských klipů

27. března 2012 v 18:52 | Monsterfuck |  Music News
Po čase je opět čas na pravidelnou dávku metalového pokoukáníčka v podobě videoklipů. Shodou okolností pocházejí všechna čtyři videa od skupin z USA (čti: jůesej), byť žánrově ne úplně příbuzných. Dnešní menu tedy vypadá následovně: NYHC veteráni Biohazard, deathcore v podání Emmure, black/death nedávno recenzovaných Goatwhore a black/thrash ze strun Skeletonwitch...

>>> Biohazard své poslední album "Reborn in Defiance", první počin v původní sestavě a po odchodu Evana Seinfelda asi i poslední, vydali 20. ledna letošního ruku u Nuclear Blast. Video vzniklo k písničce "Vengeance Is Mine". Zajímavostí je, že kapela o tvorbu klip požádala své fanoušky formou soutěže na Facebooku. Nakonec vyhrál jistý Travis Campbell. Koukat můžete zde:


>>> Jak bylo předesláno, další na řadě jsou Emmure, jejichž nové video vzniklo k songu "Protoman". Ten se objeví na chystaném albu "Slave to the Game", jež vyjde 10. dubna pod hlavičkou Victory Records. Mrknout se můžete tady:


>>> Následují Goatwhore, kteří ze své novinky "Blood for the Master" (vyšla 14. února) vybrali song "When Steel and Bone Meet". Pro tvorbu jeho videa dala kapela hlavy dohromady s režisérem Davidem Brodskym (Suffocation, The Black Dahlia Murder, Municipal Waste). Podívat se můžete na této adrese.

>>> Poslední video novinky mají na kontě Skeletonwitch, v jejichž přápadě byl zvolen vál "The Infernal Resurrection" z poslední desky "Forever Abomination", která vyšla v listopadu u Prosthetic Records. I zde vás pro zhlédnutí musíme odkázat na externí link.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama