Budoucí plány Vektor

2. března 2012 v 8:00 | Monsterfuck |  Music News
Americká progresivně thrash metalová skupina Vektor prozradila, co chystá na blízkou budoucnost. Zkráceně řečeno: několika měsíční přestávka a souběžné psaní nové muziky. Podrobnosti ve zprávě od samotných hudebníků:

"Už jste to možná slyšeli, ale chceme to uvést na pravou míru: během několika následujících měsíců se bude Vektor stěhovat z Arizony do Filadelfie (nejedná se o nic velkého - jen potřebujeme změnu). Kvůli tomu a také kvůli dalším osobním záležitostem (např. svatbě!) nebude o Vektor dalších pár měsíců moc slyšet. Ale nebojte se, během této doby, přestože budeme mít mnoho starostí s přesunem, tak budeme psát a zkoušet novou šílenou muziku, stejně tak se budeme chystat na koncertní šňůry od srpna dále. Vektor je nyní hudebně a vnitřně nejsilnější za celou dobu, doufáme, že budete během krátké neaktivity trpěliví, než si vyřešíme svoje 'normální životy'. Během této doby se můžete těšit na vinylové vydání 'Outer Isolation' [poslední deska - pozn. autora] a nový merchandise... detaily již brzy. (...) Šílenost teprve začíná! Sci-fi nebo smrt!"

"Outer Isolation", druhá velká deska Vektor, vyšla 22. listopadu 2011 u Heavy Artillery Records. Kromě nových skladeb obsahovala i tři znovunahrané věci z demosnímku "Demolition" (2006).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama