Ataraxie a God Seed chystají novinky

20. března 2012 v 11:01 | Monsterfuck |  Music News
>>> Ataraxie, francouzský pohřební průvod, libující si ve funeral doom/death metalu, chystá svou třetí velkou desku, jež bude nástupcem čtyři roky starého počinu "Anhédonie". "Pomalu (ale jistě!) dokončujeme skladby pro naše třetí album. Máme již čtyři dlouhé kompozice a možná přidáme i jednu krátkou, ale brutální. Už pomýšlíme na zamluvení studia, abychom je mohli nahrát, což se nejspíš stane v létě," stojí ve zprávě kapely.

"Anhédonie" vyšlo 17. května 2008 u Weird Truth Productions, první výlis byl limitován na rovných 2000 kusů. Následně se objevila i na 500 kopií omezená LP verze, přičemž 150 kusů z toho bylo v barvě mramorové šedi.

>>> Něco dít se (konečně) začíná také v táboře norských pekelníků God Seed, což je projekt baskytaristy Kinga ov Hell a zpěváka Gaahla, který byl založen po tom, co zmínění hudebníci za ne zrovna standardních okolností opustili řady black metalové kultovky Gorgoroth. Ještě před tím, než God Seed, pojmenování podle skladby "God Seed (Twilight of the Idols)" z alba "Ad Majorem Sathanas Gloriam" od Gorgoroth, stačili vytvořit první album, ohlásil Gaahl svůj dočasný "odpočinek od metalové muziky" a jeho kolega King ov Hell mezitím společně se Shagrathem z Dimmu Borgir vytvořil nový projekt Ov Hell, pod jehož hlavičkou v roce 2010 vyšlo album "The Underworld Regime". Jediný nosič, který zatím God Seed vydali, byl živák "Live at Wacken".

Nyní ovšem, jak se zdá, ledy nefunkčnosti God Seed povolily a skupina je opět funkční a dokonce již pilně nahrává svou první dlouhohrající desku. "Jsme v půlce nahrávání prvního alba God Seed," hovoří King ov Hell. "Bude obsahovat muziku, na níž jsme pracovali pár posledních let. Toto vydání bude pro kapelu zcela novým počátkem. Vybrali jsme si nové členy, kteří na nahrávce odvedli excelentní práci. Stále ještě natáčíme, ale již brzy odhalíme další detaily."

Na doposud nepojmenovaném album by se podle všeho mělo objevit deset skladeb. Nahrávání probíhá na různých místech po celém Norsku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama