Vagón nových klipů

25. února 2012 v 10:17 | Monsterfuck |  Music News
>>> Přichází čas na další obligátní videoklipovou novinku. První na řadě jsou As I Lay Dying, kteří zveřejnili video k písničce s názvem "Paralyzed", jež vyšla na výroční komiplačce "Decas" z loňského listopadu. Záběry pro klip byly pořízeny na následném severoamerickém turné a sestříhány Nickem Hipou, kytaristou kapely.

As I Lay Dying aktuálně pomalu dokončují skládání svého šestého alba, které by se mělo začít nahrávat v dubnu. Více informací ještě bude zveřejněno časem.


>>> Nový klip mají na kontě i Švédové Dark Tranquillity, v jejich případě se jedná o písničku "In My Absence" ze stále ještě aktuálního alba "We Are the Void" (2010). I zde byl materiál natočen na turné a rovněž jej sestříhal kytarista skupiny - Niklas Sundin.

Na Dark Tranquillity aktuálně čekají další koncertní povinnosti (staví se i 15. června v Červeném Kostelci na festivalu Metalgate Czech Death Fest), na podzim si dá kapela přestávku, během níž se začne věnovat skládání nové placky.


>>> Floridští neznabozi Deicide si na svůj blasfemický vrub připisují klip "Conviction", jenž je na poměry skupiny dosti netradiční, animovanou záležitostí. Příběh se točí okolo setkání frontmana Glena Bentona s Ježíšem, což asi nepotřebuje další komentář:


>>> Další na řadě je opět americký metalcore, tentokrát v podání Every Time I Die z Buffala. Zfilmování se dočkala písnička "Revival Mode" z chystané fošny "Ex Lives". Režii si vzal na svá bedra Robert Schrober (Metallica, Mastodon, Deftones), který s kapelou vytvořil video, o němž samotní Every Time I Die hovoří jako o velmi ambiciózním kousku ve stylu slavného režiséra Davida Lynche. Posoudit můžete tu:


>>> Návrat do Evropy proběhne v doprovodu Švédů Lake of Tears. Ti si letos v lednu zahráli menší turné po exotické Číně, což není zrovna běžná záležitost, tudíž si kapela s sebou nezapomněla vzít kamery. Ze čtyř odehraných koncertů následně sestříhala videoklip "House of the Setting Sun":


>>> Na poslední položce článku si smlsnou příznivci progresivního black metalu, neboť závěr patří německých Secrets of the Moon, pro něž je "Nyx" jejich prvním videoklipem v historii. Skladba, která se objeví na nadcházejícím opusu "Seven Bells" (více info ve starší novince), má ve skutečnosti přibližně 11 minut, takže pro potřeby videa musela být razantně zkrácena. Výsledek vypadá následovně:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama