Slayer pracují na nové desce

5. února 2012 v 17:00 | Ježura |  Music News
Kerry King, kytarista legendárních thrash metalistů, se pro britský magazín Metal Hammer rozpovídal o průběhu tvůrčího procesu desky, s jejímž nahráváním by mohla kapela začít během několika následujících týdnů. "Právě teď si dáváme pauzu, ale je vážně vzrušující, jakým směrem se to vyvíjí," prohlásil King. "S Davem [Dave Lombardo, bubeník - pozn. redakce] jsme připravili tři skladby, co znějí fakt energicky a jsou osvěžující. Než se vrátíme k práci, tak budu mít určitě další tři připravené. A pak je tu materiál, se kterým přijde Jeff [Hanneman, kytara]. Každopádně vám můžu říct jednu věc - ty skladby se nesou v duchu klasických Slayer. Neuslyšíte od nás nic akustického (smích)."

Kerry doufá, že se na produkci novinky bude podílet Greg Fidelman, který spolu s Rickem Rubinem koprodukoval i poslední řadovku "World Painted Blood". "Bylo by to fajn, ale všechno to záleží na tom, jestli bude mít čas... Ať tak či onak, nemyslím, že bychom měli ve studiu strávit moc času. Chceme to udělat postaru a rychle. Vlastně už teď jsme napřed proti harmonogramu. Album bude připravené pro vydání v létě, ale kdy nakonec vyjde, to záleží na labelu a jeho plánech."

Řeč přišla i na zdravotní stav Jeffa Hannemana, kterého loni v ledu kousnul pavouk. Nejenže tím kytaristu odstavil na celý rok, ale nechybělo mnoho a sprovodil by ho ze světa. Jeff ale naštěstí přežil a nyní se úspěšně zotavuje. "Jo, mohli bychom s ním klidně odehrát 'Mandatory Suicide'," říká King. "Pokud by to byla jediná skladba našeho setu, tak by to Jeff zvládnul. Každopádně se postupně dostává zpátky do formy a až budeme připraveni na turné, vtrhne na pódium s námi." Dále dodává: "Vždycky jsme říkali, že neuděláme album bez Jeffa, takže je tady a dává riffy dohromady!"

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama