Podoba nové desky Hypnos

25. února 2012 v 11:48 | Monsterfuck |  Music News
Trestuhodně jsme zaspali s informováním o nadcházející desce kultovních death metalistů Hypnos, kteří zanedlouho vydají novou fošnu po sedmi letech, neboť byl nedávno zveřejněn obal a zbylé detaily, o nichž jsme se tu půl roku zpátky v první novince nezmiňovali. Ale nevadí, pojďme si veškeré informace shrnout nyní...

Celkově čtvrtá deska nedávno znovuobnovených pohrobků legendárních Krabathor se bude jmenovat "Heretic Commando / Rise of the New Antichrist". Datum jejího vydání je naplánováno na 27. dubna pod záštitou německých Einheit Produktionen, k dispozici bude jak standardní CD, tak limitovaný CD+DVD digipack.

Nahrávání proběhlo v bzeneckém studiu Shaark s norským producentem Børge Finstadem (Mayhem, Ihsahn, Arcturus, Ulver, Borknagar), mix pak proběhne přímo v Norsku v místním Toproom Studio. Jako hosté se na "Heretic Commando / Rise of the New Antichrist" představí Martin van Drunen (Asphyx, Hail of Bullets, ex-Pestilence, ex-Bolt Thrower) a Piotr "Peter" Wiwczarek (Vader).

Hypnos na podporu "Heretic Commando / Rise of the New Antichrist" natočili také videoklip k songu "Inverted / Chasing the Apostles", který by měl být zveřejněn ještě před samotným vydáním desky. Okolo si můžete prohlédnout finální tracklist, obal a také upoutávku na album.

Tracklist "Heretic Commando / Rise of the New Antichrist":
01. Nailed to the Golden Throne
02. Inverted / Chasing the Apostles
03. Cholera / Mor
04. Burning Again / Hymn of Eternal Fire
05. Alliance of Snakes / Reptilian Conception
06. In Love with Death
07. Decadence / Art of Modern Misery
08. Extremely Dark Days
09. Versus the Void
10. Urbi At Morbid / Farewell to Sanctity

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama