Luca Turilli's Rhapsody a nové album

29. února 2012 v 20:33 | Ellrohir |  Music News
Od rozštěpení kapely Rhapsody of Fire vedví je kolem těchto Italů zmatek a zároveň též rušno, neboť obě uskupení aktivně fungují a více či méně střídavě pouštějí do světa novinky. Je poněkud obtížné orientovat se kdo, kdy, s kým a jak, nicméně vězte, že dnešní oznámení se týká té části Rhapsody (of Fire), kterou kolem sebe shromáždil kytarista Luca Turilli a která se oficiálně jmenuje Luca Turilli's Rhapsody.

Nyní tito borci inzerují vydání nového alba, které ponese titul "Ascending to Infinity". Vyjde 29. června 2012 pod hlavičkou labelu Nuclear Blast. Kapela slibuje zhruba 65 minut hudby, což při počtu 9 tracků dává tušit nejméně jeden "epicky dlouhý". Na to ukazuje i rozdělení 9. skladby na 3 podtituly. Ještě o dva songy a 10 minut delší má být limitovaná verze alba, jejíž detaily budou ovšem předmětem až některé z dalších novinek z tábora kapely.

Tracklist "Ascending to Infinity":
01. Quantum X
02. Ascending to Infinity
03. Dante's Inferno
04. Excalibur
05. Tormento e Passione
06. Dark Fate of Atlantis
07. Fantasia Gotica
08. Clash of the Titans
09. Of Michael the Archangel and Lucifer's Fall

Zároveň s tímto bylo vydáno oznámení, že 27. března bude spolu s ukázkami z alba odhalena také identita nového zpěváka, jehož jméno je zatím ještě neznámé a utajované. Na podzim se pochopitelně pomalu chystá zatím blíže nespecifikované turné k albu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama