Elis ukončili svou činnost

25. února 2012 v 10:42 | Monsterfuck |  Music News
Lichtenštejnská gothic metalová formace Elis se rozhodla ukončit svou kariéru - stalo se tak na základě odchodu zpěvačky Simone Christnat. Zbytek kapely vydal následující odůvodnění:

"Musíme vás informovat, že Elis jsou již historií. Simone nám před pár dny oznámila, že s okamžitou platností Elis opouští kvůli přílišnému stresu. Rozhodli jsme se pak ukončit celou kapelu. Za ty roky se toho seběhlo příliš mnoho, abychom mohli pokračovat dále. Na druhou stranu, prožili jsme i spoustu dobrých a šťastných chvil za necelých deset let s Elis. Chtěli bychom vám tudíž poděkat za vaši podporu, obětavost a přátelství po všechny ty roky.

Tohle samozřejmě není úplný konec našich hudebních kariér, některé projekty už jsou dokonce na cestě. Již brzy o nich najdete více informací na tomto místě [myšleno na oficiální stránce - pozn. autora]."

Kapela Elis byla založena v roce 2003 poté, co zpěvačka Sabine Dünser a kytarista Pete Streit odešli ze skupiny Erben der Schöpfung. S původní zpěvačkou kapela vydala celkem tři desky, poté však Sabine 9. července 2006 zemřela na krvácení do mozku ve věku 29 let. Elis i přesto nadále pokračovali a v roce 2009 vydali své čtvrté, poslední album "Catharsis".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama