Dvě švédské novinky úterního večera

28. února 2012 v 19:37 | Monsterfuck |  Music News
>>> Heavy metalisté Bloodbound prozradili, že aktuálně už nahrávají (nyní se již začalo s natáčením vokálu) svou pátou velkou desku, která bude navazovat na loňský počin "Unholy Cross". Moc dalších informací ještě venku není - počin vydají AFM Records a mělo by k tomu dojít někdy po létě. Zbylé detaily ještě přijdou časem.

Příznivci Bloodbound by si v kalendáři měli poznačit datum trvání vizovického festivalu Masters of Rock, neboť zde kapela někdy v rozmezí 12. - 15. červene zahraje.

>>> Druhá švédská novinka pochází od kolegů z Engel, kteří jsou k vydání nového alba o něco blíže. Počin s názvem "Blood of Saints" vyjde už 18. května pod křídly Season of Mist. Nahrávalo se v Dánsku ve studiu Antfarm. Kapela vzkazuje, že novinka je mixem obou předchozích alb "Absolute Design" (2007) a "Threnody" (2010). Komu se prý líbila předchozí placka, nebude zklamán ani tou novou. Na závěr jen dodáme, že Engel již natočili video k novému songu "Question Your Place", které by mělo být zavčas zveřejněno, a přidáme krátký trailer na "Blood of Saints":

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama