Devilish Impressions s informacemi o třetím opusu

24. února 2012 v 13:59 | Monsterfuck |  Music News
Avantgardně black/death metalová formace Devilish Impressions z Polska zveřejnila veškeré detaily o svém třetím opusu, který bude následovníkem počinu "Diabolicanos - Act III: Armageddon" z roku 2008. Novinka se bude jmenovat "Simulacra" a její vydání, o nějž se postarají Icaros Records, je aktuálně naplánováno na 21. března (nutno dodat, že zatím jen v domácím Polsku - pro vydání pro zbytek světa se aktuálně hledá label). Album vyjde v podobě třípanelového digipacku s 16stránkovým bookletem.

Posluchači se mohou těšit i na několik hostujících příspěvků, které mají na svědomí Orion (Behemoth, Vesania), Jacek Grecki (Lost Soul), Roman Bereźnicki (LecteR), Lestath a Flummen. Obálku má na svědomí Michał "Xaay" Lorenc (Nile, Kamelot) a společně s tracklistem si ji můžete prohlédnout okolo tohoto textu.

Nahrávalo se hned v pěti studiích, z nichž jména čtyř nikomu nic neřeknou (ovšem pro úplnost... kytary - Strobo Studio, vokály - Studio X a samply, efekty a syntetizéry - domácí studia Lestatha a Flumena), bicí ovšem byly nahrány ve známém polském Hertz Recording (Behemoth, Vader, Decapitated, Hate a tuny dalších), kde rovněž proběhl závěrečný mix a mastering.

První ukázku v podobě skladby "Icaros" si můžete pustit na oficiálním Facebook profilu kapely.

Tracklist "Simulacra":
01. Icaros
02. Legion of Chaos
03. Lilith
04. Fear No Gods!
05. The Scream of the Lambs
06. Spiritual Blackout
07. Vi Veri Vniversum Vivus Vici
08. The Last Farewell
09. Solitude
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Monsterfuck Monsterfuck | 24. února 2012 v 14:02 | Reagovat

Tady se hodně těším, předchozí deska byla majstrštyk a nový song zní na první poslech taky dobře...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama