Černěkovové novinky od Season of Mist

29. února 2012 v 10:30 | Monsterfuck |  Music News
Pár zajímavých black metalových novinek přichází od francouzského labelu Season of Mist. Jde o dva podpisy smluv (jen pro upřesnění - oba kontrakty nespadají přímo pod Season of Mist, ale pod dceřinný sublabel Season Underground Activists, což je ovšem jen technický detail) a jedny informace o albu...

>>> První podpis smlouvy se týká francouzských industrial black metalistů Blacklodge. Ti už v průběhu letošního roku pod Season of Mist vydají své celkově čtvrté album, jež bude navazovat na opus "T/ME" z roku 2010. Kapela uzavření kontraktu okomentovala následovně:

"Jsme pyšní, že jsme vstoupili do paktu se Season of Mist za účelem splést ještě silnější pavučinu nad světem a učinit jed industriálního black metalu ještě toxičtější."

>>> Zmiňovaná druhá smlouva byla podepsána s americkými Inquisition. Kromě toho i oni pracují na další desce, v jejich případě šesté, která bude následovníkem loňského "Ominous Doctrines of the Perpetual Mystical Macrocosm".

>>> Třetí zprávička se týká Holanďanů Carach Angren, kteří zveřejnili první střípky o chystané třetí fošně. Ta se bude jmenovat "Where the Corpses Sink Forever" a vyjít by měla 18. května - překvapivě pod Season of Mist.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama