Novinky z tábora Avenger

31. ledna 2012 v 17:25 | Monsterfuck |  Music News
Volynští death/black metalisté Avenger na letošní rok chystají hned dva počiny, které oba vyjdou již zanedlouho. Tím prvním bude zbrusu nová dlouhohrající deska "Bohemian Dark Metal", jež bude navazovat na tři roky starou fošnu "Feast of Anger, Joy of Despair". Vydávat budou opět zámořští Deathgasm Records v CD podobě, později by se měl objevit rovněž vinyl.

Původně se nahrávka měla jmenovat "Of His Blood" a její vydání mělo proběhnout už v létě 2010, ale jak kapela později osvětlila, celý proces jejího vzniku tomu nakonec chtěl trochu jinak. "Toto album provázelo spoustu smůly, při jednom neuváženém počínání s daty na záznamovém harddiscu jsme přišli o stopy bicích v jedné skladbě a o stopy kytar v další (to je tak, když se práce táhnou x-let..., kovářova kobyla chodí bosa apod.) To nás postavilo před nelehké rozhodování, na stole byla i možnost se na všechno vysrat. Dnes, když poslouchám pracovní master nahrávky, jsem šťastný a hrdý, že jsme tak neučinili a práce jsme dokončili," prohlašoval zpěvák a kytarista Honza Kapák loni v srpnu.

Nahrávalo se samozřejmě v osvědčeném studiu Hellsound, které Honzovi Kapákovi patří. Jako hosté se na "Bohemian Dark Metal" představí Petr "Blackie" Hošek (Cales, ex-Root), Kudla (Darkstorm), Branislav Panić (Bane) a Přemek Šíma (bývalý člen Avenger).

Druhým chystaným počinem Avenger je best-of kompilace s názvem "MCMXCII-MMXII", jež vyjde 20. února jako příloha časopisu Pařát. Nosič bude obsahovat celkem téměř 80 minut hudby, přičemž všechny přítomné skladby byly znovu nahrány, ale "dostane se i na několik raritek".

Tracklist "MCMXCII-MMXII":
01. Co nevymýtil čas
02. Godless
03. Servěte řetězy
04. V okovech
05. Dark Metal
06. Rituál hněvu
07. Odvrácená tvář boha
08. Neuchopitelné záblesky dokonalosti
09. Oltář pohrdání
10. Před bouří
11. Poslední
12. Zlo, nenávist, válka
13. Xmass Hunt
14. Bloudící ve tmě
15. Vitriol
16. Kořeny zla
17. Nositelé viny
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama