Nová videa od Diabulus in Musica a Les Discrets

30. ledna 2012 v 18:23 | Monsterfuck |  Music News
>>> Španělští symphonic metalisté Diabulus in Musica zveřejnili videoklip k písničce "Sceneries of Hope", jenž má propagovat jejich nadcházející druhé album s názvem "The Wanderer". Na video se můžete podívat níže.

Jelikož tu u nás ještě žádné bližší informace o "The Wanderer" neproběhly (s výjimkou krátké noticky, že skupina něco chystá), dáme si ještě pár detailů o samotné nahrávce. Nechme promluvit tiskovou zprávu labelu Napalm Records, který počin 5. března vydá:

"Se svým nejnovějším albem tento španělský kvintet dokazuje, že působivý symphonic metal není pouze výsadou Skandinávie. Muzikanti v čele se zpěvačkou Zuberou Aznárez definovali svůj charakteristický zvuk již na debutu 'Secrets' [2010 - pozn. redakce] a na aktuální desce 'The Wanderer' jej posunuli na úplně novou úroveň. Diabulus in Musica spojují tvrdé riffy se smyslnými melodiemi a působivými refrény. 'The Wanderer' není jen pouhou kolekcí písniček, ale vášnivé a rozmáchlé symphonic metalové album, které je okouzlující od začátku do konce."

Tracklist "The Wanderer":
01. A Journey's End
02. Ex Nihilio
03. Sceneries of Hope
04. Blazing a Trail
05. Call from a Rising Memory
06. Hidden Reality
07. Shadow of the Throne
08. Allegory of Faith, Innocence and Future
09. Sentenced to Life
10. Ohiuka Bihotzetik
11. No Time for Repentance (Lamentatio)
12. The Wanderer


>>> Zeměpisně ne zas tak daleko, ale stylově úplně jinde je francouzská shoegaze/post-rock formace Les Discrets. Jejich druhá dlouhohrající deska s názvem "Ariettes oubliées..." vyjde u německých Prophecy Productions 10. února jako CD, digibook CD, LP a luxusní 2CD artbook. Pro videoklip byla zvolena titulní kompozice s názvem "Ariettes oubliées..." a najdete jej na konci článku...

Stejně jako v případě předchozích účastníků tohoto článku, i zde si dáme také seznam písniček i obal:

01. Linceul d'hiver
02. La traversée
03. Le mouvement perpétuel
04. Ariettes oubliées I: Je devine à travers un murmure...
05. La nuit muette
06. Au creux de l'hiver
07. Après l' ombre
08. Les regrets

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama