Info o novinkách Before the Dawn, Hour of Penance a Torture Killer

26. ledna 2012 v 13:16 | Monsterfuck |  Music News
>>> Finové Before the Dawn vydají své sedmé album s názvem "Rise of the Phoenix" 27. dubna letošního roku pod hlavičkou Nuclear Blast. Jeho tracklist a obal si můžete prohlédnout o okolo.

Tuomas Saukkonen, hlavní postava Before the Dawn, vysvětluje, že jméno "Rise of the Phoenix" je narážkou na situaci v samotné kapele, v jejíž sestavě v loňském roce proběhly četné změny a protočila se celá polovina celkového počtu členů. Posluchači se však výsledku nemají obávat, právě naopak, jelikož "znovunalezená energie a motivace nás nasměřovaly k vyprodukování nejsilnějšího, nejrychlejšího, nejvíce heavy a nejepičtějšího alba Before the Dawn vůbec!"

Tracklist "Rise of the Phoenix":
01. Exordium
02. Pitch-Black Universe
03. Phoenix Rising
04. Cross to Bear
05. Throne of Ice
06. Perfect Storm
07. Fallen World
08. Eclipse
09. Closure

>>> Italská brutal death metalová mlátička Hour of Penance své nadcházející album, které bude v jejich případě páté dlouhohrající, pojmenovali "Sedition". Opět je menší bordel v datech vydání, Prosthetic Records to naplánovali následovně: 27. března v Severní Americe, 2. dubna ve Velké Británii a ve zbytku Evropy až 6. dubna. Každopádně se nahrávalo v rodném Římě v Cellar Studio s producentem Stefanem Morabitem. Počin bude vypuštěn s následujícím přebalem:


>>> Novým počinem finských řezníků Torture Killer, který přichází tři roky po poslední desce "Sewers", bude třískladbové EP "I Chose Death". Dynamic Arts Records jej vydají 7. března. Půjde o první počin skupiny s novým zpěvákem Pessi Haltsonenem. Seznam songů a artwork:

01. All Will End in Terror
02. Succmb to Dark [Demigod cover]
03. I Chose Death

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama