Dimmu Borgir připravují speciální DVD

26. ledna 2012 v 13:33 | Monsterfuck |  Music News
Symfoničtí black metalisté Dimmu Borgir odehráli 28. května 2011 v domovském Oslu v Norsku velmi speciální koncert, na němž spolu se samotnou kapelou vystupoval také norský orchestr KORK čítající 53 členů a sbor Schola Cantorum s 30 členy. Kromě toho se jako host na pódiu objevila i zpěvačka Agnete Kjølsrud (Djerv) v písni "Gateways". U celé záležitosti samozřejmě nemohli chybět kamery, jež tuto událost pojmenovanou "Forces of the Northern Night" zachytily pro další účely, jimiž je samozřejmě přípava oficiálního DVD.

"Zjistili jsme, že jsou v oběhu různé neoficiální verze z koncertu 'Forces of the Northern Night' z Osla z loňského roku a že jsou na internetu nabízeny k prodeji v různých distribucích. Každého netrpělivého a nedočkavého fanouška ujišťujeme, že se nejedná o nic jiného než materiál natočený z publika, nebo v tom lepším případě záznam televize NRK v nízké kvalitě. Stále pracujeme na DVD (datum vydání bude teprve oznámeno), které bude samozřejmě obsahovat kompletní show včetně dokumentů, bonusového materiálu atd... Zvuk bude kompletně remixovaný a oproti televiznímu záznamu obohacený, rovněž obrazový materiál byl přestříhán. Chtěli jsme vám o tom jen dát vědět, než začnete utrácet peníze za něco, co je podvod a co není oficiálním DVD vydáním Dimmu Borgir," zní prohlášení kapely o trochu nepřehledné situaci s vydáním.

Kompletní setlist koncertu vypadal následovně:
01. Xibir
02. Born Treacherous
03. Gateways
04. Dimmu Borgir [instrumental]
05. Dimmu Borgir
06. Ritualist
07. A Jewel Traced Through Coal
08. Eradication Instincts Defined [instrumental]
09. Vredesbyrd
10. Progenies of the Great Apocalypse
11. The Serpentine Offering
12. Fear and Wonder [instrumental]
13. Puritania
14. Kings of the Carnival Creation
15. Mourning Palace
16. Perfection or Vanity

Velmi povedené fotogalerie z vystoupení si můžete prohlédnout tady a tady. Po rozkliknutí na celý článek se ještě můžete podívat na pořádnou nálož klipů z koncertu (jedná se o ony televizní záznamy, tudíž DVD bude trochu jinou podobu):


"Born Treacherous":


"Gateways":


"Vredesbyrd":


"Progenies of the Great Apocalypse":


"The Serpentine Offering":


"Puritania":


"Mourning Palace":

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama